تبلیغات

پيروزي فوتبال ساحلي ايران مقابل مکزيک/ جدال تکراري با روسيه در نيمه نهايي

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 20:57

پيروزي فوتبال ساحلي ايران مقابل مکزيک/ جدال تکراري با روسيه در نيمه نهايي

فارس/ تيم ملي فوتبال ساحلي ايران در آخرين ديدار مرحله گروهي جام بين‌قاره‌اي توانست مقابل مکزيک به برتري برسد و به عنوان تيم دوم راهي مرحله نيمه‌نهايي شود.
تيم ملي فوتبال ساحلي ايران در سومين و آخرين ديدار مرحله گروهي جام بين‌قاره‌اي جهان عصر امروز از ساعت 19 و 30 دقيقه به مصاف مکزيک رفت که در پايان شاگردان ميرشمسي با نتيجه 5 بر 2 به پيروزي رسيد و با کسب 6 امتياز به عنوان تيم دوم راهي مرحله بعدي مسابقات شد.
شاگردان ميرشمسي در وقت اول بازي توسط مهدي حسني و علي نادري به گل رسيدند و با پيروزي 2 بر صفر وقت اول را به پايان رساندند.
در وقت دوم مکزيکي‌ها توانستند اختلاف را جبران کنند و بازي را به تساوي کشاندند اما در دقيقه پاياني اين وقت ضربه زيباي قيچي برگردان محمد احمزاده بار ديگر ايران را پيش انداخت.
در وقت سوم بار ديگر محمد احمدزاده توانست 2 بار دروازه مکزيک را باز کند تا در پايان شاگردان ميرشمسي با نتيجه 5 بر 2 به پيروزي رسيدند.
در ديگر ديدار اين گروه تاهيتي توانست با نتيجه 6 بر 2 پرتغال را شکست دهد و با 9 امتياز به عنوان تيم اول گروه دوم صعود کرد.
در گروه ديگر روسيه 5 بر 4 مقابل امارات ميزبان مسابقات شکست خورد اما با 6 امتياز در صدر جدول گروه اول قرار گرفت. مصر هم با پيروزي 7 بر 6 مقابل آرژانتين 6 امتيازي شد و به عنوان تيم دوم گروه صعود کرد.
به اين ترتيب در مرحله نيمه‌نهايي تيم فوتبال ساحلي تاهيتي با مصر روبرو خواهد شد و ايران نيز رو در روي روسيه قرار خواهد گرفت.
ملي‌پوشان ايران سال گذشته نيز مقابل روسيه قرار گرفته بودند و در مرحله نيمه‌نهايي بازي را به آنها واگذار کردند. در سال 2013 نيز تيم ملي فوتبال ساحلي ايران در مرحله گروهي و فينال با روس‌ها بازي کرد که توانست با شکست اين تيم جام قهرماني را از آن خود کند.
روسيه تاکنون 2 بار عنوان قهرماني جام جهاني و 2 بار عنوان قهرماني جام بين‌قاره‌اي را از آن خود کرده است.
برنامه مرحله نيمه‌نهايي اين دوره از مسابقات به شرح زير است:
مصر - تاهيتي؛ ساعت 18 و 15 دقيقه به وقت تهران
ايران - روسيه؛ ساعت 19 و 30 دقيقه به وقت تهران

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات