تبلیغات

داور بازي تراکتور و سايپا نکونام بود/ بختيار تصميم مي‌گيرد

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 20:14

داور بازي تراکتور و سايپا نکونام بود/ بختيار تصميم مي‌گيرد

کاپ/ سرپرست تيم تراکتورسازي گفت:تراکتور فني تر از سايپا بود و در نهايت در اين مسابقه به پيروزي رسيديم.
ايوب ذوالفقاري درباره بازي تراکتورسازي مقابل سايپا اظهار داشت:معمولا بازي در جام حذفي سخ است.به خصوص وقتي مقابل تيمي مثل سايپا در تهران قرار مي گيريم.بايد از هواداران تشکر کنم که در پايتخت هم ما را تنها نگذاشتند و توانستيم به برتري برسيم.در 15 دقيقه آغاز بازي فشار زياد بدني بر تيم ما وارد شد اما هر چه گذشت بر جريان مسابقه مسلط تر شديم.
وي ادامه داد:در اين مسابقه،سوت ها را نکونام مي زد نه داور!او هميشه در کنار داور حرکت مي کرد و مرتب نسبت به هر صحنه اي معترض مي شد.تراکتور فني تر از سايپا بود و در نهايت در اين مسابقه به پيروزي رسيديم.
سرپرست تيم تراکتورسازي درباره برنامه ريزي آتي تيمش گفت:تا روز سه شنبه آينده تمرين تعطيل است.از سه شنبه تمرينات را از سر مي گيريم.ضمن اينکه فعلا برنامه اردويي در نظر نداريم و در تبريز به کارمان ادامه مي دهيم.
ذوالفقاري درباره پيشنهاد استقلال به بختيار رحماني اظهار داشت:هر بازيکني مي تواند پيشنهاد داشته باشد.بختيار هم هر زمان سربازي اش با تراکتور به پايان رسيد مي تواند انتخاب کند و تصميمش را بگيرد.در پايان موعد سربازي بختيار سعي مي کنيم شرايط ادامه حضور او در تراکتور را فراهم کنيم.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات