تبلیغات

آمادگی مارسلو برای حضور در ال‌کلاسیکو

ساعت 24- آسیب دیدگی اخیر مدافع چپ برزیلی تیم فوتبال رئال مادرید برخلاف گمانه‌زنی‌های اولیه چندان جدی نیست و او می‌تواند در حساس‌ترین بازی از هفته دوازهم لالیگا به میدان برود.

آمادگی مارسلو برای حضور در ال‌کلاسیکوبه گزارش مارکای اسپانیا، باشگاه رئال‌مادرید از رسیدن مارسلو به اولین ال‌کلاسیکوی فصل اطمینان دارد؛ چرا که مصدومیت همسترینگ این مدافع برزیلی برخلاف چیزی که در ابتدای به نظر می‌رسید چندان جدی نیست.

مصدومیتی که مارسلو که در جریان بازی خانگی سه‌شنبه کهکشانی‌ها برابر پاری‌سن‌ژرمن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا دچار آن شد، در ابتدا تصور می‌شد که پارگی همسترینگ باشد اما اکنون مشخص شده که آسیب دیدگی او در این حد نیست.

با این حال رئالی‌ها قصد ندارند که ریسک کنند و در بازی یکشنبه هفته آینده در خانه سویا روی تنها بازیکن بدون جایگزین تیم‌شان فشار بیاورند تا او را برای اولین ال‌کلاسیکوی فصل که سی‌ام آبان برگزار می‌شود، آماده نگه دارند. این در حالی است که گفته می‌شود کارلوس دونگا، سرمربی تیم ملی برزیل هم در حالت آماده‌باش است تا در صورت تأیید بهبودی مارسلو از سوی پزشکان، او را برای بازی‌های پیش روی سلسائو به اردوی تیم ملی دعوت کند.

تیم ملی برزیل در بازی‌های بعدی خود در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به ترتیب مقابل آرژانتین و پرو به میدان خواهد رفت.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات