تبلیغات

آیا نیاز به استفاده از لیف در افراد با پوست خشک یا چرب، یکسان است؟ -آکا

1394/08/14

سایت خانواده ،مشاور خانوادهآموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو

آکاایران آیا لیف کشیدن برای تمام افراد لازم است؟ آیا نیاز به استفاده از لیف در افراد با پوست های خشک یا چرب، یکسان است؟ آیا پوست بچه ها را هم باید لیف کشید؟

,پوست  خشک , درمان پوست  خشک , لیف برای پوست  خشک ,[categoriy]

پوست خشک , درمان پوست خشک , لیف برای پوست خشک , پوست چرب , درمان پوست چرب , لیف برای پوست چرب , نیک صالحی , niksalehi

آکاایران: آیا نیاز به استفاده از لیف در افراد با پوست خشک یا چرب، یکسان است؟

به گزارش آکاایران استفاده از لیف برای پوست چرب, خشک, بچه ها و سالمندان

خیلی از افراد هنگام شستشوی بدن خود در حمام، از انواع لیف هم برای تمیزتر شدن پوست استفاده می کنند، اما

آیا لیف کشیدن برای تمام افراد لازم است؟
آیا نیاز به استفاده از لیف در افراد با پوست های خشک یا چرب، یکسان است؟
آیا پوست بچه ها را هم باید لیف کشید؟

برای پیدا کردن پاسخ این سوال ها و چند سوال رایج دیگر در مورد لیف و لیف کشیدن، این نکته ها را به دقت بخوانید.

شستشوی بدن نباید به گونه ای باشد که، باعث از بین رفتن سد دفاعی سطح پوست شود. به همین دلیل افرادی با پوست چرب، باید بدن خود را با لیف های حوله ای نرم، صابون و شوینده های مخصوص پوست های چرب بشویند. این در حالی است که، استفاده از لیف به افرادی با پوست خشک توصیه نمی شود. این افراد باید پوست خود را فقط با آب ولرم و صابون های غیر معطر و مخصوص پوست های خشک یا همان پن ها، بشویند.


افرادی که پوستشان خشک است، بعد از حمام کردن باید از روغن حمام و نرم کننده های پوست بدن استفاده کنند، تا خشکی پوستشان تشدید نشود.


افراد با پوست های مختلط باید هر ناحیه از بدنشان را بنا بر خشک یا چرب بودن آن، باتوجه به توصیه هایی که در مورد شستشوی پوست های چرب و خشک کردیم، بشویند.


استفاده از لیف برای نوزادان و بچه ها که پوست بسیار ظریف و حساسی دارند، ضرورتی ندارد. با این حال اگر خواستید هرچند وقت یکبار، بدن نوزاد یا کودک خود را لیف بکشید، از لیف های کاملا نرم و حوله ای استفاده کنید و لیف را آرام روی بدن او حرکت دهید.لیف کشیدن زیاد یا استفاده از لیف های زبر و کنفیبرای تمیز کردن پوست بچه ها، باعث می شود سد دفاعی طبیعی پوست آنها از بین برود، و این مساله زمینه ابتلا به اگزما یا خشکی پوست را در نوزادان و کودکان فراهم می کند.


لیف کشیدن زیاد و طولانی مدت باعث تخریب سلول های پوست و رسوب ماده ای پروتئینی در پوست و بروز بیماری «ماکولار آمیلوئیدوز» می شود. این بیماری می تواند منجر به ایجاد تیرگی های دائمی در سطح پوست بدن شود.

همیشه با آب ولرم استحمام کنید و یادتان باشد که زمان استحمام نباید طولانی باشد.

افرادی مانند سالمندان که پوست خشک حساس دارند، باید دور لیف کشیدن را خط بکشند.


قرار دادن لیف داخل حمام های تاریک به مدت طولانی می تواند آن را به آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو - ی از آلودگی ها که باعث ابتلا به بیماری های قارچی و عفونی می شود، تبدیل کند. پس بهتر است حمام تهویه مناسب و نورگیر داشته باشد.اگر حمام تاریک و مرطوب است، بهتر است برای لیف جایی خارج از حمام در نظر بگیرید.لیف را برای خشک شدن، در معرض نور آفتاب و هوای آزاد قرار دهید.


اگر لیف دچار تغییر شکل، تغییر بافت و رنگ شد و قوام خود را از دست داد، بهتر است آن را دور بیندازید و لیف جدیدی جایگزین کنید.استفاده از لیف هایی با الیاف زبر و خشن که باعث آزار پوست می شوند به هیچ وجه توصیه نمی شود.

سلامتیران

آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو -

برچسب ها : . . . . . . .


اشتراک گذاری

گزارش تخلف


تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات