تبلیغات

جايي براي انواع ميز اتو در خانه هاي کوچک

نمناک/ ميز اتو در خانه ي شما کجا قرار مي گيرد؟ زير تخت يا گوشه اي از اتاق خواب. در دنياي استفاده بهينه از فضاهاي کوچک دکوراسيون داخلي خانه مدرن جاي مناسب ميز اتو مي تواند خلاقانه باشد.

ايده هاي نصب انواع ميز اتو هاي تاشو و ديواري

ميز اتو ها در انواع و اشکال مختلف به هر حال جايي براي قرار گرفتن و نصب شدن نياز دارند. جايي که با قرار دادن ميز اتو در انجا اختلالي در دکوراسيون و نظم خانه ايجاد نشود.

در خانه هاي امروزي که کمبود جا و فضا يکي از تيک خورده هاي ثابت دکوراسيون داخلي منزل است مي توان با ايده هاي خلاقانه براي جاسازي و نظم دادن به لوازم ريز و درشت خانه سازمان بخشيد.موضوع اين بخش از دکوراسيون داخلي دنياي مد نمناک طراحي و تعيين جاي مناسب ميز اتو در گوشه کنار خانه است.ميز اتوهاي امروزي تاشو هستند و به دليل جمع شوندگي پايه ها و سطح اصلي ان به راحتي در جاهاي کوچک هم جاسازي مي شوند.

ميز اتوهاي تاشو

کشوهاي کابينت و کمد لباس جايي مناسب براي ميزاتو. همانطور که در تصاوير مي بينيد با انتخاب ميزاتوهاي تاشو و نصب انها به قسمت داخلي کشوهاي کابينت مي توانيد بخشي از فضاي آشپزخانه و يا اتاق خواب را براي اتوکردن لباس ها اختصاص دهيد . مزاياي اين سبک جاسازي ميز اتو اين است که بدون انکه ميز اتو قابل ديد باشد در مواقع نياز از ان استفاده مي کنيد و اينکه نياز نيست هر بار براي اتو کشي لباس ها ميز را از جايي به جاي ديگر حمل کنيد.

جاي مناسب براي قرار دادن ميز اتو تاشو

از کشوها و طبقات خالي جاکفشي ها و جالباسي ها هم مي توانيد براي نصب ميز اتوهاي تاشو و کمجا استفاده کنيد. در حقيقت اين هم نوعي استفاده بهينه از فضا در دکوراسيون داخلي منزل است.

ميز اتوي ريلي

اين دسته از ميز اتوها همانطور که از اسمشان پيداست با داشتن ريل هايي در قسمت زيرين به راحتي در زير صفحات و بخش هاي مختلف آشپزخانه و اتاق خواب قرار مي گيرند.

ميز اتوهاي ديواري

حتما شما هم کارتون موش و گربه را ديده ايد که در بسياري از بخش هاي اين کارتون گربه با برخورد به ميز اتوهايي که با بازشدن يک درب کوچک از ان خارج مي شد متوقف مي شد. اين ميز اتوها هم همانند ان دسته از ميزاتوها به راحتي قابل نصب شدن در فرورفتگي هاي ديوار - پشت دربهاي داخل کمد هستند.

ميز اتوي ديواري و داخل کمد

کابينت هايي ديواري کوچکي هم مي توان براي قرار دادن اين ميز اتوها در بخشي از اتاق شستشو نصب کرد و در زمان مورد نياز از ان استفاده کرد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات