تبلیغات

گلکسي S7 سامسونگ به LTE Cat 12 مجهز خواهد شد؛ سرعت دانلود بيش از ۶۰۰ مگابيت بر ثانيه

گلکسي S7 سامسونگ به LTE Cat 12 مجهز خواهد شد؛ سرعت دانلود بيش از ۶۰۰ مگابيت بر ثانيه

گفته مي‌شود که سامسونگ توسعه پرچمدار بعدي خودش را تسريع کرده و احتمالا در بهمن ماه ( فوريه ۲۰۱۶ )گلکسي اس ۷ رونمايي شود. گزارش‌هاي جديد حکايت از آن دارند که اس ۷ به تراشه ارتباطي سريع‌تري نيز مجهز شده است.

زوميت/گفته مي‌شود که سامسونگ توسعه پرچمدار بعدي خودش را تسريع کرده و احتمالا در بهمن ماه ( فوريه ۲۰۱۶ )گلکسي اس ۷ رونمايي شود. گزارش‌هاي جديد حکايت از آن دارند که اس ۷ به تراشه ارتباطي سريع‌تري نيز مجهز شده است.

بر اساس گزارش جديدي از کره جنوبي، هر دو نسخه ميان رده و بالارده تلفن گلکسي اس ۷ سامسونگ به قابليت ارتباطي LTE Cat. 12 مجهز خواهند شد. به صورت تئوريک، سرعت دانلود اين اتصال بيش از ۶۰۰ مگابيت بر ثانيه است و سرعت آپلود آن به ۱۰۰ مگابيت بر ثانيه مي‌رسد. براي آن که بتوانيد مقايسه کنيد، بد نيست بدانيد که گلکسي اس ۶ به LTE Cat. 6 مجهز شده که سرعت دانلود آن نهايتا به ۳۰۰ مگابيت بر ثانيه مي‌رسد. البته بديهي است که سرعت‌ اينترنتي که به صورت روزمره از آن استفاده مي‌کنيم، بسيار کندتر است و در ابتدا بايد ببينيد که آيا سرويس‌دهنده مخابراتي شده اين سرعت اينترنت را براي شما فراهم مي‌کند يا نه!

بر اساس شايعات اين تلفن در سه نسخه با پردازنده‌هاي اکسينوس ۸۸۹۰، اکسينوس ۷۴۲۲ و اسنپدراگون ۸۲۰ روانه بازار خواهد شد. تراشه اکسينوس ۸۸۹۰ مجهز به اولين هسته‌هاي پردازنده سفارشي‌سازي شده سامسونگ (Mongoose) خواهد بود که قرار است با هسته‌هاي Kyro کوالکام و Twister اپل رقابت کند.

همچنين گفته مي‌شود چندين نوع سنسور دوربين در نسخه هاي مختلف گلکسي اس ۷ مورد استفاده قرار خواهد گرفت که از بين آنها مي‌توان به سنسور ۱/۲ اينچي BRITECELL سامسونگ با فناوري فوتوديود دوگانه و سنسور IMX300 سوني که در سري تلفن‌هاي اکسپريا زد ۵ مورد استفاده قرار گرفته اشاره کرد. همچنين ممکن است جنس بدنه آن آلياژ منيزيم بوده و کيفيت صداي اسپيکر آن بهبود يافته باشد. درگاه شارژر و انتقال داده آن نيز احتمالا به USB Type C تغيير خواهد کرد.

نظر شما درباره اين محصول چيست؟ آيا سامسونگ با گلکسي اس ۷ مي‌تواند هيجان را به دنياي تلفن‌هاي هوشمند بازگرداند؟

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات