تبلیغات

بيلد ۱۰۵۸۶ ويندوز ۱۰ دسکتاپ منتشر شد + مشکلات شناخته شده و رفع شده بيلد

بيلد ۱۰۵۸۶ ويندوز ۱۰ دسکتاپ منتشر شد + مشکلات شناخته شده و رفع شده بيلد

دقايقي پيش، مايکروسافت بيلد ۱۰۵۸۶ ويندوز ۱۰ دسکتاپ را براي اينسايدر هاي دسته Fast منتشر کرد. در اين بيلد جديد ويژگي جديدي به چشم نمي خورد و تمرکز تيم توسعه دهنده بيشتر بر روي رفع باگ هاي سيستم عامل و همچنين بهبود عملکرد بخش هاي مختلف آن بوده است. مايکروسافت مي گويد که اين بيلد به هنگام انجام آزمايشات، عملکرد بسيار خوبي داشته است و مي توان از آن جهت انجام کار هاي روزمره استفاده کرد.

وين فون/دقايقي پيش، مايکروسافت بيلد ۱۰۵۸۶ ويندوز ۱۰ دسکتاپ را براي اينسايدر هاي دسته Fast منتشر کرد. در اين بيلد جديد ويژگي جديدي به چشم نمي خورد و تمرکز تيم توسعه دهنده بيشتر بر روي رفع باگ هاي سيستم عامل و همچنين بهبود عملکرد بخش هاي مختلف آن بوده است. مايکروسافت مي گويد که اين بيلد به هنگام انجام آزمايشات، عملکرد بسيار خوبي داشته است و مي توان از آن جهت انجام کار هاي روزمره استفاده کرد.

چندي پيش خبري منتشر شد مبني بر اين که مايکروسافت اين بيلد را به عنوان به روز رساني Thershold 2 منتشر مي کند و حال گويا اين اتفاق روي داده و مايکروسافت اين بيلد را به عنوان بيلد نهايي به روز رساني Thershold 2 يا همان به روز رساني بزرگ فصل پاييز منتشر کرده است. همان طوري که در بالا نيز گفته شد، در اين بيلد ويژگي جديدي ديده نمي شود اما ما در بيلد ۱۰۵۸۶ شاهد رفع باگ هاي بسياري هستيم و در کنار آن ها نيز يک سري مشکلات حضور دارند که در ادامه آن ها را مي خوانيد.

مشکلاتي که در اين بيلد رفع شده اند
*مشکلي که در بيلد پيشين وجود داشت و باعث مي شد که به هنگام نمايش اعلانيه ها در اکشن سنتر ميزان صداي آهنگ هاي در حال پخش و يا فيلم ها تا ۷۵ درصد کاهش يابد رفع شده است. اين مشکل به هنگام استفاده از نرم افزار هاي Groove Music و Movies & TV ديده مي شد.

*فشار دادن دکمه پاور روي سرفس پرو ۳، اکنون به جاي آن که دستگاه را به طور کامل خاموش کند، آن را در حالت Sleep قرار مي دهد.*مشکلي که باعث مي شد پنجره command prompt مربوط به فايل disksnapshot.exe به طور تصادفي و در فاصله هاي زماني نا مشخص به نمايش در آيد رفع شده است.*ويندوز اکنون شيوه ورود شما به محيط ويندوز را به ياد مي سپارد! به عنوان مثال، اگر شما براي ورود به محيط ويندوز از پين کد استفاده مي کنيد دفعه بعدي به جاي اين که روش ديگري را به شما نشان دهد از شما درخواست پين کد مي کند.*مشکلي که باعث مي شد حالت پيش نمايش برگه ها در مرورگر اِج به درستي کار نکند و به جاي پيش نمايش وب سايت مربوطه، يک صفحه سياه نشان داده شود رفع شده است. همچنين بخش ياداشت برداري وب نيز به علت وجود اين مشکل گاهي اوقات سياه رنگ نمايش داده مي شد.*مشکلي که باعث مي شد دستگاه هاي کوچکي همچون Dell Venue 8 Pro که از طريق حالت صفحه نمايش مجازي يا Rotation که صفحه نمايش بزرگ تري نسبت به اندازه ي واقعي صفحه نمايش براي آن ها تعريف شده است، بوت مي شوند، پس از آپديت با صفحه آبي مواجه شوند رفع شده است.*نرم افزار ها و بازي ها در مقايسه با گذشته، آسان تر دانلود و نصب مي شوند.مشکلات شناخته شده بيلد ۱۰۵۸۶
*پس از به روز رساني به اين بيلد، تمامي پيام هاي اسکايپ و مخاطبان شما به نرم افزار Messaging منتقل خواهند شد. براي رفع اين مشکل به مسير (C:UsersAppDataLocalPackagesMicrosoft.Messaging_8wekyb3d8bbweLocalCache) برويد و فايل “PrivateTransportId” را يا حذف کنيد و يا اين که نام آن را تغيير دهيد. سپس نرم افزار Messaging را مجدداً راه اندازي کنيد.*ممکن است که نرم افزار Insider Hub با به روز رساني به اين بيلد از بين برود. شما مي توانيد به مسير (Settings > System > Apps & features) رفته و سپس بر روي گزينه “Mange optional features” کليک کنيد و با زدن گزينه “Add a feature” نرم افزار Insider Hub را انتخاب کرده و مجدداً آن را بازگردانيد.

نظر شما در خصوص اين بيلد جديد چيست؟

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات