تبلیغات

ابزار سازماني گوگل به‌روز شد

شرکت گوگل طي چند ماه گذشته تلاش فراواني کرد تا نسخه سازماني ابزار APPS خود را آماده کند و هم‌اکنون گفته مي‌شود غول اينترنتي جهان از هفته جاري عرضه نسخه نهايي اين ابزار را براي مراکز توسعه نرم‌افزاري ارائه کرده است.

دنياي اقتصاد/ شرکت گوگل طي چند ماه گذشته تلاش فراواني کرد تا نسخه سازماني ابزار APPS خود را آماده کند و هم‌اکنون گفته مي‌شود غول اينترنتي جهان از هفته جاري عرضه نسخه نهايي اين ابزار را براي مراکز توسعه نرم‌افزاري ارائه کرده است.

به گزارش زد.دي.نت، شرکت گوگل با به‌روزرساني GOOGLE APPS MARKETPLACE فرآيند سازگاري نرم‌افزارهاي توليد شده در شرکت‌هاي مختلف با ابزارهاي سازماني CALENDAR، DRIVE و GMAIL خود را آغاز کرد.

«راهول سود» مدير مرکز توسعه APPS FOR WORK با انتشار مطلبي روي وبلاگ رسمي اين شرکت توضيح داد گوگل طراحي و تکميل نسخه جديد ابزار سازماني خود را به اتمام رسانده است و از هم‌اکنون شرکت‌هاي توسعه‌دهنده نرم‌افزار مي‌کوشند محصولات خود را با آن سازگار کنند.

سود در اين خصوص نوشت: «اين فرآيند بسيار دشواري است که با اطمينان کامل بگوييم کدام يک از ابزارها ايمن، قابل اعتماد و با درصد بالاي قابليت‌هاي اجرايي فعاليت مي‌کنند و بيشتر از رقباي خود توانسته‌اند با کاربران سازگار شوند.»

او در ادامه گفت:‌ «بسياري از سازمان‌هاي امروزي به دنبال استفاده از چنين ابزارهايي هستند و بايد گفت که گوگل به اين نياز آنها پاسخ گفته است.» شرکت گوگل در تلاش است با اقدامات جديد خود به کاربران سازماني امکان دهد با يک بار وارد کردن شناسه کاربري و رمز عبور، تا هميشه نرم‌افزارهاي CRM، PROSPERWORKS و خدمات پردازش ابري را مورد استفاده قرار دهند.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات