تبلیغات

دومين بتاي سيتم عامل OSX 10.11.2 El Capitan براي عموم عرضه شد

دومين بتاي سيتم عامل OSX 10.11.2 El Capitan براي عموم عرضه شد

يکي از ويژگيهاي مهم سيستم عامل OSX پشتباني و بروزرساني مداوم اپل است.بدر حدود ۲ از ارائه ي نسخه جديد OSX با نام El Capitan عرضه ميگذرد و به نظر ميرسد در طي مدت زمان کوتاهي ميتوانيم منتظر دومين به روزرساني رسمي و عمومي براي اين سيستم عامل به صورت کامل باشيم.

اپل اپس/يکي از ويژگيهاي مهم سيستم عامل OSX پشتباني و بروزرساني مداوم اپل است.بدر حدود ۲ از ارائه ي نسخه جديد OSX با نام El Capitan عرضه ميگذرد و به نظر ميرسد در طي مدت زمان کوتاهي ميتوانيم منتظر دومين به روزرساني رسمي و عمومي براي اين سيستم عامل به صورت کامل باشيم.

دقايقي پيش خبر رسيد که اپل نسخه ي عمومي دومين بتاي ورژن ۱۰.۱۱.۲ را در اختيار عموم قرار داده ، همين ۲ روز پيش بود که اين بتا ابتدا براي برنامه نويسان و طراحان در دسترس قرار گرفت. اما همچون اپديتهاي پيشين اين نسخه نيز بر طرف کردن مشکلات و بهبود کارايي اپليکيشنها Note , Photos و ارتقاء پارامترهاي گرافيکي سيستم عامل و اضافه کردن قابليت تماس با WiFi که در iOS 9.2 نيز افزوده خواهد شد ، اشاره کرد.

شما نيز اگر به جمع تسترهاي نسخه بتا OSX پيوسته ايد کافيست که به اپليکيشن App Store رفته و با مراجعه به قسمت Update اين برزورساني را دريافت کنيد.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات