تبلیغات

پاور بانک ۶۰۰۰ ميلي آمپري مايکروسافت هم اکنون با قيمت ۲۴٫۹۹ دلار در دسترس است

پاور بانک ۶۰۰۰ ميلي آمپري مايکروسافت هم اکنون با قيمت ۲۴٫۹۹ دلار در دسترس است

سال گذشته مايکروسافت از پاور بانک ساخته خودش با ظرفيت ۶۰۰۰ ميلي آمپر پرده برداري کرد، اين پاور بانک اولين لوازم جانبي بود که مايکروسافت براي تلفن هاي هوشمند عرضه کرد، قيمت اين پاور بانک در ماه دسامبر ۴۹ دلار بود اما هم اکنون اين پاور بانک با نصف قيمت در دسترس است.

تکفارس/سال گذشته مايکروسافت از پاور بانک ساخته خودش با ظرفيت ۶۰۰۰ ميلي آمپر پرده برداري کرد، اين پاور بانک اولين لوازم جانبي بود که مايکروسافت براي تلفن هاي هوشمند عرضه کرد، قيمت اين پاور بانک در ماه دسامبر ۴۹ دلار بود اما هم اکنون اين پاور بانک با نصف قيمت در دسترس است.

اين پاور بانک ظرفيتي معادل ۶۰۰۰ ميلي آمپر دارد که براي دو بار شارژ کردن تلفن هاي نظير LG G4 و Samsung Galaxy S6 کافي است.

شما هم اکنون مي توانيد از طريق فرشگاه مايکروسافت اين پاور بانک که در رنگ هاي سفيد، سبز و نارنجي غرضه مي شود را با قيمت ۲۴٫۹۹ دلار خريداري کنيد و از آن جايي که اين قيمت براي مدت محدودي است، با خريد آن ۲۴٫۰۱ دلار صرفه جويي کرده ايد.

به نظر مي رسد مايکروسافت قصد دارد پاور بانک هايي با ظرفيت ۵۲۰۰ ، ۹۰۰۰ و ۱۲۰۰۰ ميلي آمپري عرضه کند و مي خواهد انبار هاي خود را از پاور بانک هاي قديمي خود خالي کند.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات