تبلیغات

تقاضاي بازيگر محبوب زن از استقلالي‌ها و مسئولان صداوسيما

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 23:04

تقاضاي بازيگر محبوب زن از استقلالي‌ها و مسئولان صداوسيما

جام نيوز/ هنرمند استقلالي فيلم هاي طنز اعلام کرد: «نگذاريد اتفاقي بيفتد که موجب خوشحالي کساني باشد که از اين طور اشتباهات هنرمندان کمال سوء استفاده رو مي کنند.»
بهاره رهنما در واکنش به ممنوع التصوير شدن علي ضيا و همچنين فحاشي گسترده استقلالي ها به وي در فضاي مجازي، متني را در صفحه اجتماعي خود منتشر کرد.
وي نوشت: «ما هممون انسانيم و جايز الخطا، علي ضيا هم جواني است که من سال هاست به واسطه مادرش که نويسنده بسيار محترم و با ارزشي است (خانم شهره احديت) با ايشون و خانواده شون آشنا هستم.»
رهنما افزود: «اشتباهي رخ داده ايشون هم به اين اشتباه معترف هستند جوون هست و شور در لحظه اي موجب اين اتفاق شده.»
بازيگر طنز تلويزيون در ادامه خطاب به کساني که ضيا را ممنوع التصوير کردند اعلام کرد: «من به سهم خودم از مسئولين صدا و سيما تقاضا دارم نگذارند اتفاقي بيفتد که موجب خوشحالي کساني باشد که از اين طور اشتباهات هنرمندان کمال سوء استفاده رو مي کنند و مسير کاري چنين جوان مستعدي رو از روند رو به رشدش خارج کنيم.»
رهنما همچنين آبي ها را خطاب قرار داد: «به عنوان يک استقلالي از طرفداراي خوب اين تيم هم خواهش مي کنم کمي با اغماض خودشون رو جاي علي ضيا بگذارند و قضاوت ناعادلانه نکنند.»
وي در پايان تاکيد کرد: «علي ضيا به عنوان يک جوون ايروني خيلي بايد نبايد ها رو رعايت کرده تا به اينجا رسيده. تمام مسير حرکت يک هنرمند رو نبايد با يک حرکت اشتباه که خودش هم معترفه اشتباه بوده قضاوت کرد. والله خير الحافظين.»

نظر شما

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات