تبلیغات

نویدکیا: هنور سر مواضع قبلی‌ام با سپاهان هستم

به گزارش مشرق، محرم نویدکیا پس از پیروزی تیمش و صعود به نیمه نهایی در مورد شعارهایی که در مورد حسین فرکی توسط عده‌ای از هواداران سپاهان سر داده شد، اظهار داشت: حرکت آنها را تایید نمی‌کنم، حسین فرکی واقعاً یکی از با اخلاق‌ترین مربی‌ها است که به هر دلیل از تیم سپاهان جدا شده‌اند اما هیچکس به هیچ دلیلی نباید کوچکترین توهینی به وی بکند.

وی افزود: فرکی در اصفهان خیلی زحمت کشیدند و تیم را قهرمان کردند که همین امر نام او را در تاریخ سپاهان ماندگار می‌کند، بدون شک وظیفه همه سپاهانی‌ها است که به فرکی احترام بگذارند.

مسئول فنی تیم فوتبال سپاهان از توضیح در مورد بازی خودداری کرد و گفت: در مورد بازی باید بصیرت صحبت کند. من فقط یک بازی به عنوان مربی در خدمت سپاهان بودم و آن هم فقط به خاطر توجیه باشگاه بود که از من خواهش کردند که برای عدم تصمیم‌گیری عجولانه برای انتخاب سرمربی فقط همین بازی تیم را هدایت کنم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا بصیرت به عنوان مربی موقت معرفی نشد، خاطرنشان کرد: یک سری توجیهاتی برای من انجام دادند که من راضی شدم و درخواست آنها را قبول کردم، چون دو کمک مربی داشتند نمی‌خواستند از بین آنها مسئولیت را به یک نفر بدهند.

نویدکیا بیان کرد: بصیرت بازیکن سپاهان بوده است و از طرف دیگر زاغی‌نژاد کمک اول فرکی بود، به خاطر همین نمی‌خواستند بین این دو مربی سوء تفاهمی پیش بیاید، به همین دلیل ترجیح دادند من هدایت تیم را به عهده بگیرم که فقط همین بازی بود و امیدوارم در روزهای آینده سرمربی تیم را هر چه زودتر معرفی کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا انتخاب شما باعث ناراحتی بصیرت و زاغی‌نژاد شده است، تصریح کرد: واقعیت این است که در جلسه‌ای که داشتیم با خود آقایان بصیرت و زاغی‌نژاد هم صحبت کردند و باشگاه به آنها گفت که ما چنین تصمیمی می‌گیریم و شما هم اگر امکان دارد به محرم کمک کنید.

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان افزود: درست است که تصمیم آخر را در مورد بازی با راه آهن من گرفتم اما من هم جسارتی نکردم و تصمیمات در مورد بازی با مشورت 3 نفر بود. در این چند روز همه چیز را با هم چک کردیم و در آخر تصمیم گرفتیم چگونه، با چه سیستمی و با چه نفراتی بازی کنیم. البته با احترامی که برای آنها قائلم من ارنج تیم را می‌چیدم چون بالاخره باید یک نفر تصمیم می‌گرفت.

وی درباره اینکه گفته می‌شود انتخاب او برای برداشتن فشارها از روی باشگاه بوده است بیان کرد: دیگر در مورد این چیزها خود باشگاه باید صحبت کند که چه چیزی را مد نظر داشته‌اند ولی در توجیهی که برای انتخاب من داشتند گفتند که نمی‌خواهیم در این سه چهار روزی که تا بازی راه آهن باقی مانده است با عجله در مورد مربی تصمیم بگیریم و با توجه به فاصله 20 روزه تا بازی بعدی می‌توانیم بهترین تصمیم را بگیریم.

نویدکیا خاطرنشان کرد: به من گفتند جدا هر نتیجه‌ای که در بازی با راه آهن اتفاق بیفتد شما فقط همین بازی را مربی تیم هستید. البته امروز دوباره باقریان به من گفت که فردا جلسه داشته باشیم و صحبت کنیم، حالا باید بروم و ببینم چه صحبتی دارند.

وی در پاسخ به این سوال که به عنوان بازیکن- مربی تا انتهای فصل پیشنهادی داشته‌اید، اظهار داشت: پیشنهادی نداشته‌ام؛ درست است که من امروز مسئولیت داشتم اما هنوز سر مواضع قبلی خودم با باشگاه سپاهان هستم و از آنها عقب‌نشینی نکرده‌ام. به من گفتند که دیگر در کارهای باشگاه دخالت نکنم، من هم این کار را می‌کنم و کاری به باشگاه ندارم، هر تصمیمی دوست داشتند می‌توانند بگیرند و من هیچ پیشنهادی نمی‌کنم.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات