تبلیغات

درخواست هواداران از پروين/ يک حرفي بزن تا پرسپوليس را نابود نکرده‌اند

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 08:57

درخواست هواداران از پروين/ يک حرفي بزن تا پرسپوليس را نابود نکرده‌اند

خبرآنلاين/ علي پروين هنوز هم طرفداران خاص خودش را دارد. علي پروين اسطوره باشگاه پرسپوليس در مراسم چهلمين روز درگذشت هادي نوروزي شرکت کرده بود. او فيلمي چند ثانيه اي از حضورش در اين مراسم منتشر کرده و بيشتر افرادي که زير اين فيلم نظرات خود را نوشته اند، بيش از آنکه به خود فيلم توجه کرده باشند، به شرايط فعلي باشگاه پرسپوليس اشاره کرده اند.
تعدادي از هواداران پروين از او خواسته اند کاري براي شرايط فعلي پرسپوليس بکند. يکي از هواداران هم نوشته: «سلطان يک حرفي بزن تا پرسپوليس را نابود نکرده اند.» اشاره هواداران پرسپوليس به اتفاقاتي است که در داوري‌هاي مسابقات اين تيم رخ مي‌دهد. اخيرا هم که در بازي با ذوب‌آهن، داور در دقيقه 22 ايمان صادقي دروازه بان پرسپوليس را در صحنه اي که بسياري از کارشناسان اعلام کردند داور تصميم اشتباهي گرفته، اخراج کرد و پرسپوليس با وجود مقاومت زياد مقابل ذوب‌آهن، در نهايت مسابقه را باخت و از جام حذفي کنار رفت.
حالا هواداران پرسپوليس دلخوش به اين هستند که علي پروين بتواند براي نجات تيمشان کاري انجام دهد. گرچه پروين هم ديگر آن پروين 10 سال قبل نيست و سعي مي‌کند در مصاحبه‌هايش کمتر موضع گيري کند.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات