تبلیغات

بنا: بزرگان کشتي حاشيه ايجاد نکنند

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 08:03

بنا: بزرگان کشتي حاشيه ايجاد نکنند

تسنيم/ سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي کشورمان گفت: بزرگان کشتي براي مصلحت اين رشته و موفقيت آن در المپيک حاشيه ايجاد نکنند.
محمد بنا در خصوص رقابت هاي قهرماني کشور گفت: شايد اگر مسابقات در سالن جمع و جورتري برگزار مي شد بهتر بود و در سالن کوچکتر بهتر مي توانستيم کشتي گيران را رصد کنيم. بزرگي سالن کار را سخت کرده بود، اما برگزاري همين مسابقات هم خوب بود و شکل و شمايل آن باعث شد مسابقات شکيلي برگزار شود. جا دارد به فدراسيون کشتي بابت برگزاري اين مسابقات تبريک بگويم.
وي درباره اينکه آيا نفرات برتر مسابقات قهرماني کشور به اردوي تيم ملي دعوت خواهند شد يا نه، گفت: چون فرصت زياد نيست، نمي توان همه اين نفرات را به اردو دعوت کرد. بايد تمرکزمان را روي المپيک گذاشته و به گونه اي کار کنيم که نتيجه بگيريم.
سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي افزود: اگر دو سه سال زمان داشتيم، خيلي از نفرات برتر قهرماني کشور به اردوي تيم ملي دعوت مي شدند تا بسترسازي کنيم اما اکنون وقتي نداريم. با اين حال نفرات اول تا سوم اين مسابقات سهميه حضور در مسابقات جام تختي و مرحله بعدي انتخابي تيم ملي را کسب کرده اند و مي توانند در اين رقابت ها شرکت کنند.
بنا درباره درگيري به وجود آمده بين سيم خواه، سرمربي تيم ملي جوانان و اسماعيل نژاد، دستيارش در تيم ملي خاطرنشان کرد: به اسماعيل نژاد گفتم که به اين مسائل و حاشيه ها جوابي ندهد. بهتر است بزرگان کشتي براي مصلحت اين رشته و موفقيت در المپيک حواشي ايجاد نکنند. آنهايي که مي گويند دلشان براي کشتي مي سوزد به اين مسائل هم توجه کنند و مطمئنا اگر سيم خواه را هم ببينم با او صحبت خواهم کرد. براي موفقيت کشتي در المپيک همه بايد کمک کنند.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات