تبلیغات

شکست سنگين آلکمار در حضور جهانبخش/ برتري فيورنتينا و توقف شالکه

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 08:08

شکست سنگين آلکمار در حضور جهانبخش/ برتري فيورنتينا و توقف شالکه

تسنيم/ ادامه دور چهارم ليگ‌ اروپا، نتايجي مانند شکست سنگين تيم جهانبخش، برتري ايتاليايي‌ها و تساوي شالکه را در پي داشت. تيم «آزد آلکمار» هلند در حضور 77 دقيقه‌اي عليرضا جهانبخش، ملي‌پوش کشورمان در خانه آگزبورگ آلمان شکست سنگين 4 بر يک را پذيرفت.
هت‌تريک «بوباديلا» در دقايق 24، 33 و 74 و گل دقيقه 66 «ون دونگ جي» کره‌اي مقابل تک گل دقيقه 45 وينست يانسن، برتري 4 بريک آگزبورگ را رقم زد تا تيم آلماني با 6 امتياز پشت سر بيلبائو که در ديگر بازي گروه 5 بر يک پارتيزان بلگراد را شکست داد در رده دوم گروه دوازدهم قرار بگيرد.
آلکمار 3 امتيازي، پايين‌تر از پارتيزان 6 امتيازي، تنها با بردن 2 بازي آخر و عدم پيروزي تيم‌هاي اول و دوم جدول امکان تقريبا محال صعود به دور بعد را به دست مي‌آورد.
لاتزيو با 2 گل دقايق 9 و 29 جورجويچ، 2 بر صفر در خانه روزنبرگ پيروز شد. کيتا از لاتزيو در دقيقه 83 اخراج شد. تيم ايتاليايي با 10 امتياز و به عنوان صدرنشين در صورت کسب يک امتياز از 2 بازي آينده صعود مي‌کند. در ديگر بازي گروه هفتم، سنت‌اتين 3 بر صفر دنيپرو را با شکست بدرقه کرد .
در گروه هشتم،«اسکندربيو» 3 بر صفر بازي خانگي مقابل اسپورتينگ ليسبون را برد. لوکوموتيو مسکوي 8 امتياز، تيم اول اين گروه است.
در گروه نهم، ايليسچ در دقايق 42 و 83 براي فيورنتينا گل زد تا اين تيم در خانه لخ پوزنان لهستان 2 بر صفر پيروز شود. بازل سوئيس هم 2 بر صفر در زمين بلننسه پرتغال به برتري رسيد. در اين گروه، بازل 9 امتيازي صدرنشين است.
گل‌هاي دقيقه 29 کين و 88 دمبله براي تاتنهام ميزبان، گل دقيقه 72 ازکيل براي اندرلشت را بي‌ثمر کرد تا تيم لندني ضمن برتري 2 بر يک با 7 امتياز در صدر گروه دهم قرار بگيرد.
در گروه يازدهم هم گل «لافاته » در دقيقه 6 براي اسپارتاپراگ با گل به خودي دقيقه 20«ژيس» به نفع شالکه جبران شد. تيم آلماني با اين تساوي يک بريک و کسب يک امتياز با 8 امتياز در صدر گروه قرار گرفت.
آستراس تريپوليس در حالي 2 بر صفر ميهمانش، آپوئل نيکوزيا را برد که اين بازي به دستور داور به خاطر پرتاب مواد آتش‌زا از سوي هواداران ميزبان، دقايقي متوقف شد. در اين دقايق، بازيکنان با نظر داور از زمين بيرون رفتند اما با آرام شدن اوضاع، مسابقه ادامه يافت.

نظر شما

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات