تبلیغات

نويدکيا: هيچ کس حق توهين به فرکي را ندارد

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 08:16

نويدکيا: هيچ کس حق توهين به فرکي را ندارد

ورزش 3/ محرم نويدکيا که در اولين تجربه‌اش روي نيمکت سپاهان موفق شد تيمش را به مرحله بعدي جام حذفي ببرد در پايان بازي درباره حواشي آن صحبت کرد.
سرمربي موقت سپاهاني ها که دقايقي در برابر راه آهن به عنوان کاپيتان تيم نيز به ميدان رفت، درباره پيروزي بر شاگردان تارتار و حضور در جمع چهار تيم نهايي جام حذفي صحبت کرد.
کسي حق توهين به فرکي را ندارد
حرکت آنها را تاييد نمي‌کنم، حسين فرکي واقعاً يکي از با اخلاق‌ترين مربي‌ها است که به هر دليل از تيم سپاهان جدا شده‌اند اما هيچکس به هيچ دليلي نبايد کوچکترين توهيني به وي بکند. فرکي در اصفهان خيلي زحمت کشيدند و تيم را قهرمان کردند که همين امر نام او را در تاريخ سپاهان ماندگار مي‌کند، بدون شک وظيفه همه سپاهاني‌ها است که به فرکي احترام بگذارند.
براي جلوگيري از تصميم عجولانه سرمربي موقت شدم
در مورد بازي بايد بصيرت صحبت کند. من فقط يک بازي به عنوان مربي در خدمت سپاهان بودم و آن هم فقط به خاطر توجيه باشگاه بود که از من خواهش کردند که براي عدم تصميم‌گيري عجولانه براي انتخاب سرمربي فقط همين بازي تيم را هدايت کنم.
چرا بصيرت سرمربي موقت نشد؟
يک سري توجيهاتي براي من انجام دادند که من راضي شدم و درخواست آنها را قبول کردم، چون دو کمک مربي داشتند نمي‌خواستند از بين آنها مسئوليت را به يک نفر بدهند. بصيرت بازيکن سپاهان بوده است و از طرف ديگر زاغي‌نژاد کمک اول فرکي بود، به خاطر همين نمي‌خواستند بين اين دو مربي سوء تفاهمي پيش بيايد، به همين دليل ترجيح دادند من هدايت تيم را به عهده بگيرم که فقط همين بازي بود و اميدوارم در روزهاي آينده سرمربي تيم را هر چه زودتر معرفي کنند.
مقابل راه آهن از بصيرت و زاغي نژاد مشورت گرفتم
واقعيت اين است که در جلسه‌اي که داشتيم با خود آقايان بصيرت و زاغي‌نژاد هم صحبت کردند و باشگاه به آنها گفت که ما چنين تصميمي مي‌گيريم و شما هم اگر امکان دارد به محرم کمک کنيد. درست است که تصميم آخر را در مورد بازي با راه آهن من گرفتم اما من هم جسارتي نکردم و تصميمات در مورد بازي با مشورت ۳ نفر بود. در اين چند روز همه چيز را با هم چک کرديم و در آخر تصميم گرفتيم چگونه، با چه سيستمي و با چه نفراتي بازي کنيم. البته با احترامي که براي آنها قائلم من ارنج تيم را مي‌چيدم چون بالاخره بايد يک نفر تصميم مي‌گرفت.
فردا با باقريان جلسه دارم
به من گفتند جدا هر نتيجه‌اي که در بازي با راه آهن اتفاق بيفتد شما فقط همين بازي را مربي تيم هستيد. البته امروز دوباره باقريان به من گفت که فردا جلسه داشته باشيم و صحبت کنيم، حالا بايد بروم و ببينم چه صحبتي دارند.
پيشنهاد مربي _ بازيکن؟
پيشنهادي نداشته‌ام؛ درست است که من امروز مسئوليت داشتم اما هنوز سر مواضع قبلي خودم با باشگاه سپاهان هستم و از آنها عقب‌نشيني نکرده‌ام. به من گفتند که ديگر در کارهاي باشگاه دخالت نکنم، من هم اين کار را مي‌کنم و کاري به باشگاه ندارم، هر تصميمي دوست داشتند مي‌توانند بگيرند و من هيچ پيشنهادي نمي‌کنم.

نظر شما

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات