تبلیغات

همه بازي‌ها برايمان مهم است

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 08:33

همه بازي‌ها برايمان مهم است

فارس/ سرمربي تيم بسکتبال شهرداري اراک گفت: همه بازي‌ها برايمان مهم هستند و داخل و خارج خانه فرقي نمي‌کند.
محمد کسايي‌پور در مورد شکست خانگي شهرداري اراک مقابل نفت آبادان، اظهار داشت: بازي سخت و فشرده‌اي را پشت سر گذاشتيم. بازيکنان زحمت خود را کشيدند و يکي دو اتفاق افتاد که روند بازي را به سمت شکست ما برد. مي‌توانستيم حتي کار را به وقت اضافه هم بکشانيم چون مسلط بر بازي بوديم اما به هر حال بازي بسکتبال همين است.
وي عنوان کرد: چيزي که مهم است اينکه بايد در مسيري باشيم که بهترين کار را انجام دهيم. سال اولي است که در ليگ برتر حضور داريم و براي موفقيت نياز به حوصله و زمان است که بهتر شويم.
سرمربي تيم بسکتبال شهرداري اراک با اشاره به اينکه بازي‌هاي سختي را پيش رو داريم، گفت: 6 يا 7 تيم خيلي نزديک به هم کار مي‌کنند و عملکرد خوبي تاکنون داشته اند. هنوز نمي‌توان در مورد کيفيت ليگ ارزيابي درستي داشت و بايد چند هفته ديگر بگذرد.
کسايي پور تأکيد کرد: همه بازي‌ها براي ما مهم هستند. فرقي نمي‌کند که داخل يا خارج خانه باشد، چون دور مقدماتي در پلي‌آف نيز محاسبه مي‌‌شود. اميد داريم که در بازي برگشت اين شکست را جبران کنيم. وي در پاسخ به اين سوال که آيا از عملکرد يار خارجي‌تان راضي هستيد يا خير، گفت: او زحمت خود را مي‌کشد و به تيم هم کمک مي‌کند. راضي هستيم.
شهرداري اراک در هفته سوم ليگ برتر بسکتبال در خانه 81 بر 79 مغلوب نفت آبادان شد.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات