تبلیغات

سپاهاني‌ها فکر کردند زرنگند اما ناجوانمردانه گل زدند

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 08:54

سپاهاني‌ها فکر کردند زرنگند اما ناجوانمردانه گل زدند

فارس/ کاپيتان تيم فوتبال راه‌آهن گفت: مقصر شکست مقابل سپاهان در جام حذفي صد درصد خود ما بازيکنان هستيم چرا که در وقت‌هاي اضافه سهل‌انگاري کرديم.
بهادر عبدي در خصوص شکست 2 بر صفر راه‌آهن مقابل سپاهان اظهار داشت: ما در طول 90 دقيقه بازي بسيار خوبي مقابل تيم قدرتمند سپاهان انجام داديم اما در وقت‌هاي اضافه مثل سه چهار بازي گذشته در انجام وظايف خود در زمين سهل‌انگاري کرديم و نتوانستيم آن دستوراتي که کادر فني مورد نظرش بود را در زمين پياده کنيم.
وي در مورد علت اين سهل‌انگاري خاطرنشان کرد: صد درصد مقصر شکست خود ما بازيکنان هستيم. تک‌تک ما نتوانستيم آن طور که بايد و شايد در زمين وظايف خود را انجام دهيم البته در طول 90 دقيقه خوب ظاهر شديم و يک لحظه در وقت‌هاي اضافه غفلت کرديم که همان منجر به شکست ما مقابل سپاهان‌ شد.
کاپيتان راه‌آهن در مورد اينکه تارتار معتقد بوده گل اول سپاهان در شرايط ناجوانمردانه به ثمر رسيد، گفت: صد درصد گلي که سپاهاني‌ها زدند ناجوانمردانه بود چرا که ديوسالار بازيکني که يارگير زننده گل سپاهان بود روي زمين افتاده بود. ما ياد گرفته‌ايم که در فوتبال بازي جوانمردانه را سرلوحه کار خود قرار دهيم اما متأسفانه سپاهاني‌ها اين کار را انجام ندادند. به هر حال اين هم از زشتي‌هاي فوتبال بود.
عبدي يادآور شد: به حساب خودشان سپاهاني‌ها زرنگي کردند اما کاملاً ناجوانمردانه به گل رسيدند حتي وقتي ما يک بر صفر عقب افتاده بوديم در حالي که مي‌دانستم بازيکن‌شان تمارض کرده اما باز هم توپ را به بيرون زدم. بار ديگر هم اگر اين اتفاق بيفتد چنين کاري را مي‌کنم زيرا فوتبال ارزش اين مسائل را ندارد. اميدوارم سپاهان در ادامه رقابت‌هاي جام حذفي موفق باشد و بتواند قهرمان شود اما اينگونه پيروز نشود ما در شرايط کاملاً نابرابر گل دريافت کرديم.
وي در خصوص حذف راه‌آهن از جام حذفي گفت: ما مقابل ساهپان خيلي تلاش کرديم به پيروزي برسيم اما متأسفانه اين اتفاق رخ نداد مقابل ذوب‌آهن در ليگ برتر فوتبالي باختيم و واقعاً آنها شايستگي برد مقابل ما را داشتند اما مقابل سپاهان اينگونه نبود به هر حال اين موضوع هم تمام شده و ما فکر خود را روي رقابت‌هاي ليگ برتر خواهيم گذاشت تا بتوانيم نتيجه مطلوب را کسب کنيم.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات