تبلیغات

شيائومي Mi5 در تاريخ ۱۲ آذر و پردازنده‌ي اسنپدراگون ۸۲۰ در تاريخ ۲۹ آبان رونمايي خواهند شد

شيائومي Mi5 در تاريخ ۱۲ آذر و پردازنده‌ي اسنپدراگون ۸۲۰ در تاريخ ۲۹ آبان رونمايي خواهند شد

اين روزها شايعات مربوط به شيائومي Mi 5 تمامي ندارند. با توجه به زمان رونمايي از نسل پيشين پرچمدار شيائومي، انتظار مي‌رفت که نسل جديد پرچمدار اين شرکت در تيرماه رونمايي شود، اما اين اتفاق رخ نداد و از آن زمان تا کنون شايعات زيادي در مورد اين گوشي پخش شده، از جمله‌ي اين شايعات مي‌توان به خبرهاي مربوط به فورس تاچ اشاره کرد.

زوميت/ اين روزها شايعات مربوط به شيائومي Mi 5 تمامي ندارند. با توجه به زمان رونمايي از نسل پيشين پرچمدار شيائومي، انتظار مي‌رفت که نسل جديد پرچمدار اين شرکت در تيرماه رونمايي شود، اما اين اتفاق رخ نداد و از آن زمان تا کنون شايعات زيادي در مورد اين گوشي پخش شده، از جمله‌ي اين شايعات مي‌توان به خبرهاي مربوط به فورس تاچ اشاره کرد.

گفته مي‌شود شيائومي براي استفاده از فناوري ClearForce شرکت Synaptics در دستگاه‌هاي خود شامل مي۵، قصد همکاري با اين شرکت را دارد. طبق اطلاعات منتشرشده توسط @Leaksfly، يکي از لو دهندگان نام‌آشناي دنياي فناوري، شيائومي مي۵ در تاريخ ۱۲ آذر رونمايي خواهد شد. به خاطر داشته باشيد که تاريخ ذکر شده مربوط به زمان رونمايي اين گوشي است و احتمالا، عرضه‌ي آن در سه ماهه‌ي اول سال ۲۰۱۶ صورت خواهد گرفت.

همانطور که مي دانيد، طبق شايعات منتشر شده شيائومي در پرچمدار خود از پردازندهي اسنپدراگون ۸۲۰ استفاده خواهد کرد. اين پردازنده هنوز روانه‌ي بازار نشده اما ظاهرا زمان عرضه‌ي پردازنده‌ي ياد شده نيز در سه ماهه‌ي اول سال ۲۰۱۶ خواهد بود.

اگرچه کوالکام قبلا اطلاعاتي را در مورد پردازنده‌ي جديد خود منتشر کرده، اما هنوز به صورت رسمي از آن رونمايي نکرده است. روز گذشته شايعه شده بود که تراشه‌ي کوالکام در تاريخ ۱۹ آبان در نيويورک معرفي خواهد شد، اما امروز خبرهاي متفاوتي به گوش مي‌رسد و گفته مي‌شود تاريخ معرفي اين تراشه ۲۹ آبان خواهد بود. بنابراين امکان معرفي مي ۵ با پردازنده‌ي اسنپدراگون ۸۲۰ وجود دارد، اما اين به مفهوم آن است که نبايد انتظار عرضه‌ي پرچمدار شيائومي را تا قبل از سه ماهه‌ي اول ۲۰۱۶ داشت.

جدا از پردازنده‌ي اسنپدراگون ۸۲۰، گفته مي‌شود که شيائومي مي ۵ از يک صفحه نمايش ۵.۲ اينچي با رزولوشن QHD بهره مي‌برد، ميزان حافظه‌ي رم آن ۳ يا ۴ گيگابايت بوده و نسخه‌ي ۷ از رابط کاربري شيائومي موسوم به MIUI به صورت پيش‌فرض بر روي آن نصب شده است. همچنين طبق شايعات اين گوشي از بدنه‌اي فلزي بهره برده و کيفيت ساخت بالايي خواهد داشت و شيائومي مطابق روند قبلي خود، اين گوشي را با قيمت مقرون به صرفه‌اي به بازار عرضه خواهد کرد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات