تبلیغات

اپليکيشن Notify فيسبوک احتمالا هفته آينده منتشر مي شود

اپليکيشن Notify فيسبوک احتمالا هفته آينده منتشر مي شود

احتمالا در خبرهاي چند ماه اخير نام Notify به گوشتان خورده؛ اپليکيشن جديد فيسبوک که به گردآوري اخبار از منابع معتبر مي پردازد. طبق گزارش جديد The Financial Times، غول شبکه هاي اجتماعي قصد دارد هفته آينده اين اپليکيشن را در اختيار کاربران قرار دهد.

ديجياتو/ احتمالا در خبرهاي چند ماه اخير نام Notify به گوشتان خورده؛ اپليکيشن جديد فيسبوک که به گردآوري اخبار از منابع معتبر مي پردازد. طبق گزارش جديد The Financial Times، غول شبکه هاي اجتماعي قصد دارد هفته آينده اين اپليکيشن را در اختيار کاربران قرار دهد.

فيسبوک در جمع آوري اين اخبار تنها نيست و با ژورنال ها و وبسايت هاي معتبري همچون Vogue، Mashable، The Washington Post و CNN همکاري مي کند. مثل ديگر اپليکيشن هاي خبري، در Notify هم مي توان منابع دلخواه را دنبال کرد و از اخبار داغ با يک پوش نوتيفيکيشن مطلع شد. متأسفانه هنوز اطلاعات زيادي در مورد اين اپليکيشن در دسترس نيست و هنوز نمي دانيم که فيسبوک در ازاي اين پوشش خبري، به همکارانش چه چيزي را پيشنهاد کرده است.

ضمنا هنوز نمي توان در مورد کاربردي بودن اپليکيشن Notify نظر قطعي داد. در حال حاضر اپليکيشن هاي پرطرفداري همچون فليپ بورد، پالس، Newsstand گوگل پلي و اپل نيوز دقيقا همين کار را انجام مي دهند. شايد Notify بتواند براي کاربراني که خبرها را از فيسبوک دنبال مي کنند مفيد و موثر ظاهر شود، اما باز هم سوال ديگري پيش مي آيد و آن هم اين است که در صورت استفاده کاربران از فيسبوک براي دنبال کردن خبرها، آيا نيازي به اپليکيشن دوم براي اين کار هست يا خير؟

پاسخ اين سوال را يک هفته ديگر خواهيم فهميد. اما بزرگترين سوال اينجاست که آيا Notify براي اندرويد هم عرضه خواهد شد؟ با توجه به اينکه فيسبوک به تازگي کارمندان خود را مجبور به استفاده از گجت هاي اندرويدي مي کند، شايد بتوان براي عرضه نسخه اندرويدي Notify اميدوار بود.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات