تبلیغات

رحمتي: اين روزها به جاي شرافت از انسان ها فقط شر و آفت مي‌بيني!

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 09:15

رحمتي: اين روزها به جاي شرافت از انسان ها فقط شر و آفت مي‌بيني!

بانک ورزش/ سيد مهدي رحمتي، دروازه‌بان تيم استقلال، که اين روزها حرف بازگشتش به تيم ملي و مخالفت هاي کي‌روش بر سر زبان‌هاست، در اينستاگرام خود متني به مناسبت چهلمين روز درگذشت هادي نوروزي نوشت که در زير مي خوانيد:
«روزگار ما وفا با ما نداشت
طاقت خوشبختي دل ما را نداشت
پيش پاي ما سنگي گذاشت
بي خبر از مرگ ما پروا نداشت
آخر اين غصه هجران بود و بس

حسرت رنج و فراوان بود و پس... مي خواهم برايت بنويسم. اما مانده ام که از چه چيز و از کجا شروع کنم؟! هادي عزيز ؛ از تو که بي رحمانه دوستانت را تنها گذاشتي بنويسم يا از بي وفايي دنيا و پوچ بودن وعده و وعيدهاي داده شده به خانواده ات ؟! بي شک روح بلندت از دو فرزند دسته گل و نازدانه‌ات مراقبت خواهد کرد اما به آنها بگو که فوتبال و وعده هاي آن سرابي بيش نيستند.
روز دربي جايت در زمين چمن خالي بود و اما در قلب همه هواداران سرخابي نشسته بودي .
از چه بنويسم؟
از گم شدن اخلاق يا نامردي گرگ صفتان در فوتبال بگويم يا از دروغ گويان و بز دلاني که امروز فضاي فوتبال را اشغال کرده‌اند ؟!
امروز تو را بغل مي کنند و مي بوسند و همانجا خنجر کينه را از پشت بر بدنت فرو مي کنند .
آري ، رفتي از دست فوتبال و زالو صفتاني که در بودنت عليه ات بودند در فراقت گريستند ، راحت شدي . اين روزها به جاي" شرافت" از انسان ها فقط" شر" و " آفت"
مي‌بيني !
اين بازوبند تا زماني که به وعدهايشان عمل کنند بر بازوي من خواهد بود. روحت شاد و يادت گرامي . دوستان عزيزم لطفاً از حتاکي و بي احترامي پرهيز کنيد وبراي شادي روح هادي عزيز فاتحه بخوانيد.با تشکر»

نظر شما

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات