تبلیغات

کاشاني: همه ديدند توپ به سينه صادقي خورد اما داور او را اخراج کرد

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 09:25

کاشاني: همه ديدند توپ به سينه صادقي خورد اما داور او را اخراج کرد

تسنيم/ رئيس هيئت مديره باشگاه پرسپوليس بر لزوم اضافه شدن چند بازيکن به تيم فوتبال اين باشگاه تأکيد کرد.
جعفر کاشاني در مورد شکست 2 بر صفر پرسپوليس مقابل ذوب‌آهن در مرحله يک چهارم نهايي جام حذفي اظهار داشت: پرسپوليس مقابل تيم خوب ذوب‌آهن بازي قابل قبولي را انجام داد و موقعيت‌هاي خوب گلزني داشت، اما نتوانست از اين موقعيت‌ها نهايت استفاده را ببرد.
وي ادامه داد: اگر براي مثال اميد عاليشاه از موقعيتي که به دست آورد استفاده بهتري مي‌کرد پرسپوليس مي‌توانست برنده باشد. البته من اطمينان دارم بازيکنان پرسپوليس با روحيه بالايي که دارند مي‌توانند در ليگ به روزهاي خوب برگردند. بازيکنان پرسپوليس نشان دادند که تا 120 دقيقه هم مي‌توانند مقابل حريف‌شان بازي کنند.
رئيس هيئت مديره باشگاه پرسپوليس در خصوص اخراج بحث برانگيز ايمان صادقي در بازي با ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: همه ديدند که توپ به سينه صادقي خورد، اما داور به اشتباه او را اخراج کرد. نمي‌دانم بايد چه بگويم و چه حرفي در اين مورد بزنم.
کاشاني افزود: بازيکنان پرسپوليس خوب بازي مي‌کنند و روز به روز هم بهتر مي‌شوند، آنها نشان دادند که لياقت حضور در پرسپوليس را دارند و ان‌شاءالله که در آينده شرايط تيم بهتر هم مي‌شود. اگر دو سه بازيکن به تيم اضافه شوند وضعيت پرسپوليس بهتر هم مي‌شود. هميشه گفته‌ام که تيم بزرگ بازيکن بزرگ مي‌خواهد.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات