تبلیغات

کمک‌داور بازي ذوب‌آهن - پرسپوليس از سرخ‌پوشان عذرخواهي کرد

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 09:27

کمک‌داور بازي ذوب‌آهن - پرسپوليس از سرخ‌پوشان عذرخواهي کرد

فارس/ کمک‌داور ديدار تيم‌هاي ذوب آهن - پرسپوليس بابت اشتباهي که در بازي روز چهارشنبه انجام داد از پرسپوليسي‌ها عذرخواهي کرد.
علي ميرزابيگي کمک داور اول ديدار تيم‌هاي فوتبال ذوب آهن و پرسپوليس که با اشتباه داوري زمينه‌ساز اخراج ايمان صادقي دروازه‌بان تيم پرسپوليس در بازي چهارشنبه شد از پرسپوليسي‌ها عذرخواهي کرد.
اين کمک‌داور همراه با پرسپوليسي‌ها و در هواپيما به تهران برگشت که بعد از ديدن بازيکنان اين تيم اعتراف کرد که پرچمش را به اشتباه به نشانه هند دروازه‌بان پرسپوليس بالا برده است.
اين کمک داور با صحبت‌هايي که با رضا نورمحمدي و محسن بنگر کاپيتان‌هاي پرسپوليس انجام داد اعلام کرد که بعد از اينکه فيلم بازي را ديده متوجه اشتباهش شده و فهميده که پرچم را به درستي بالا نبرده است.
اين کمک‌داور ضمن حلاليت طلبيدن از پرسپوليسي‌ها از بازيکنان اين تيم عذرخواهي کرد و گفت که به هيچ عنوان عمدي در اين اشتباه در ميان نبود.
اين اشتباه کمک‌داور اول بازي تيم‌هاي ذوب آهن - پرسپوليس در حالي زمينه‌ساز حذف اين تيم از جام حذفي شد که برخي از بازيکنان پرسپوليس با شنيدن اعتراف صادقانه اين کمک داور ميرزابيگي را بوسيده و او را در آغوش گرفتند.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات