تبلیغات

پزشک قلابی بیمارستان تهرانپارس دستگیر شد

به گزارش مشرق،ساعت 19:30 نهم آبان ماه حضور یک مورد پزشک قلابی در درمانگاهی در منطقه تهرانپارس به کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس اعلام و بلافاصله عوامل کلانتری جهت بررسی و صحت و سقم موضوع به محل اعزام شدند.

با حضور ماموران شخصی به هویت خانم "سمیه" سوپروایزر وقت درمانگاه بیان داشت: از طریق آگهی استخدام در خصوص همکاری پزشک عمومی در درمانگاه اعلام نیاز کرده ایم . شخصی به هویت آقای دکتر "م.ف" با ارائه مدارک پزشکی به درمانگاه مراجعه و مشغول به کار شده و اقدام به طبابت مراجعه کنندگان و بیماران می نماید اما وقتی یک برگ نسخه تجویز شده از جانب دکتر مذکور به داروخانه ارسال شد، مسئولین داروخانه متوجه می شوند شماره نظام پزشکی که وی استفاده می کند مربوط به پزشک دیگری می باشد.

در ادامه متهم مذکور توسط عوامل دستگیر و به کلانتری منتقل و مورد بازجویی فنی قرار گرفت.

متهم ابتدا در اظهارات خود بیان داشت که پزشک عمومی بوده و در تهیه مهر اینجانب اشکالی پیش آمده است که در اسرع وقت برطرف می گردد که در این رابطه پرونده ای تشکیل و به دادسرای ناحیه 4 رسالت ارسال شد و یر اساس دستور تحت نظر قرار گرفت.

در ادامه متهم در بازجویی های تخصصی بیانداشت که اینجانب "م.م" 39 ساله در تهران بلامکان دارای مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر و نرم افزار می باشم که قبول دارم اقدام به جعل نموده ام .

سرهنگ علی احمد نادری سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت:بر اساس دستور مقام قضایی متهم به اتهام جعل اسناد شامل مدارک دکتری و اشتغال به طبابت بدون پروانه رسمی و افتتاح حساب بانک ملی با قرار بازداشت تحت الحفظ روانه زندان گردید و پرونده فوق در اجرای دستور به اداره 13 آگاهی مرکز ارسال گردید.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات