تبلیغات

مايکروسافت، ويندوز 10 بيلد 10586 را براي ويندوز اينسايدرها منتشر کرد

مايکروسافت، ويندوز 10 بيلد 10586 را براي ويندوز اينسايدرها منتشر کرد

امروز مايکروسافت، بيلد جديد ويندوز 10 يعني 10586 را براي ويندوز اينسايدرها در گروه Fast منتشر کرده است و هم‌اکنون کاربران ويندوز اينسايدر مي‌توانند آن را دريافت کنند. در اين بيلد، باگ‌ها رفع شده‌اند و شاهد بهبود کلي هستيم.

ترنجي/ امروز مايکروسافت، بيلد جديد ويندوز 10 يعني 10586 را براي ويندوز اينسايدرها در گروه Fast منتشر کرده است و هم‌اکنون کاربران ويندوز اينسايدر مي‌توانند آن را دريافت کنند. در اين بيلد، باگ‌ها رفع شده‌اند و شاهد بهبود کلي هستيم.

باگ‌هايي که در بيلد 10586 ويندوز 10 رفع شده‌اند:

مشکل مربوط به کم‌شدن صداي موزيک‌ها از Groove يا ويديوها از برنامه‌ي Movies & TV تا 75 درصد در زمان نشان دادن يک اعلان در Action Center رفع شده است.
با فشار دادن دکمه‌ي پاور در سرفيس پرو 3، به‌جاي اين‌که دستگاه خاموش شود، به حالت خواب مي‌رود.
مشکل مربوط به پنجره‌ي disksnapshot.exe command prompt که به صورت تصادفي نمايش داده مي‌شد، رفع شده است. اين مشکل توسط ويندوز اينسايدرها گزارش داده شد.
ويندوز هم‌اکنون بايد روش لاگين قبلي شما را به ياد داشته باشد. براي مثال، اگر شما از يک PIN استفاده کرده باشيد، دفعه‌ي بعدي نيز به‌جاي روش‌ ديگر، از شما PIN درخواست خواهد کرد.
مشکل مربوط به پيش‌نمايش تب‌ها در مايکروسافت اج که به رنگ مشکي نمايش داده مي‌شد، رفع شده است و ديگر بخش يادداشت‌برداري به رنگ مشکي نمايش داده نمي‌شود.
دستگاه‎‌هاي کوچک ويندوزي مانند Dell Venue 8 Pro که با چرخش يا اندازه صفحه‌ي حالت مجازي (با صفحه‌ي بزرگ‌تر از صفحه‌ي فيزيکي) بوت مي‌شوند، ديگر صفحه‌ي آبي (Bluescreen) را نشان نمي‌دهند.
برنامه‌ها و بازي‌ها، هم‌اکنون راحت‌تر از فروشگاه دانلود مي‌شوند.


مشکلات شناخته‌ شده:

بعد از ارتقاء از يک بيلد ويندوز 10 به بيلد ديگر، پيام‌ها و مخاطبين اسکايپ ناپديد مي‌شوند. شما مي‌توانيد به “C:UsersAppDataLocalPackagesMicrosoft.Messaging_
8wekyb3d8bbweLocalCache” در File Explorer برويد. بعد از حذف يا تغيير نام فايل، به برنامه‌ي ويديوي Skype رفته و از حساب خود حارج شويد و دوباره وارد آن شويد.
احتمال حذف شدن Insider Hub بعد از به‌روزرساني به اين نسخه وجود دارد. شما مي‌توانيد به Settings > System > Apps & features رفته و سپس “Manage optional features” را انتخاب کنيد؛ سپس بايد Add a feature را انتخاب کرده و Insider Hub را انتخاب کنيد.

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات