تبلیغات

با کرونوس، ساعت خود را به ساعت هوشمند تبديل کنيد

با کرونوس، ساعت خود را به ساعت هوشمند تبديل کنيد

ساعت هاي هوشمند روز به روز بر روي مچ دست‌ افراد بيشتري بسته مي‌شوند. اما هنوز اين ساعت‌ها از نظر طراحي و جلوه‌ي ظاهري به خوبي ساعت‌ها کلاسيک نيستند. حال اگر ساعت کلاسيک به هوشمند تبديل شود شرايط چطور خواهد بود؟ Chronos راه حل جالبي دارد.

زوميت/ ساعت هاي هوشمند روز به روز بر روي مچ دست‌ افراد بيشتري بسته مي‌شوند. اما هنوز اين ساعت‌ها از نظر طراحي و جلوه‌ي ظاهري به خوبي ساعت‌ها کلاسيک نيستند. حال اگر ساعت کلاسيک به هوشمند تبديل شود شرايط چطور خواهد بود؟ Chronos راه حل جالبي دارد.

استقبال کاربران از ساعت‌هاي هوشمند تا جايي پيش رفته است که حتي سازندگان سوئيسي ساعت‌هاي کلاسيک نيز به ساخت نمونه‌هاي هوشمند روي آورده‌اند. با اين حال ساعت‌هاي هوشمند فعلي از نظر ظاهري فاصله‌ بسياري تا ساعت‌هاي جذاب کلاسيک دارند. در همين راستا Chronos راه حل خود را ارائه کرده است.

کرونوس از نظر امکانات بسيار محدودتر از تايزن، اندرويد وِر يا واچ او‌اس است. کرونو که يک ديسک بسيار باريک است در قسمت پايين ساعت قرار مي‌گيرد و مي‌تواند از طريق لرزش (ويبره)، کاربر را از وجود اعلانيه يا هشدارها مطلع کند. علاوه بر اين‌ها چند ابزارِ تحت نظر گيرنده‌ي سلامت نيز در آن جاي داده شده است تا بتواند اطلاعات مربوط به گام‌هاي برداشته شده يا کالري سوزانده شده را به اطلاع کاربر برساند.

اپليکيشن مربوط به اين ابزار بر روي گوشي‌هاي اندرويدي و iOS قابل نصب است تا اطلاعات مربوط به حرکات ورزشي کاربر به گوشي منتقل شود و اعلانيه‌ها و هشدارها نيز بين گوشي و کرونوس همگام شوند.

کرونوس ۲.۵ ميلي‌متر ضخامت و ۳۳ ميلي‌متر قطر دارد. با هر بار شارژ اين ابزار، ۳۶ ساعت مي‌توان از استفاده کرد که نسبت به ساعت‌هاي هوشمند فعلي، زمان قابل قبولي محسوب مي‌شود.

کرونوس با قيمت ۹۹ دلار روانه‌ي بازار مي‌شود و البته ۲۵۰ نفر اولي که اين ابزار را تهيه مي‌کنند تنها ۷۹ دلار پرداخت خواهند کرد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات