تبلیغات

کلوپ: ليورپول خيلي جا براي پيشرفت دارد

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 10:14

کلوپ: ليورپول خيلي جا براي پيشرفت دارد

ايسنا/ سرمربي ليورپول عنوان کرد اين تيم جاي زيادي براي پيشرفت در بازي‌هاي بعدي دارد.
ليورپول شب گذشته (پنجشنبه) موفق شد با تک گل جردن آيبه روبين کازان را شکست دهد تا پس از سه سال به اولين برد خارج از خانه اروپايي خود دست يابد.
اين اولين برد ليورپول با هدايت کلوپ در ليگ اروپا بود تا قرمزپوشان شهر آنفيلد شش امتيازي شوند. آنها از سه بازي قبلي خود سه امتياز را کسب کرده بودند.
يورگن کلوپ، سرمربي ليورپول که تيمش موفق شد با گلزني آيبه، بازيکن 19 ساله به اين برد دست يابد پس از اين مسابقه گفت: در يکي از ورزشگاه‌هاي سخت اروپا توانستيم پيروز شويم. چمن کازان اصلا شرايط خوبي نداشت و امکان يک بازي زيبا را از هر دو تيم گرفته بود، ولي تيمم در اين ديدار 80 دقيقه بازي خوب و مسلطي را ارائه داد و سزاوارانه به اين برد رسيد. با اين حال معتقدم تيمم هنوز جاي زيادي براي پيشرفت دارد و نبايد به اين برد دلخوش باشيم. اين سومين پيروزي پياپي ما بود و طبيعي است که از عملکرد بازيکنانم راضي باشم. از اين که تيمم فرصت‌هاي گل زيادي را از دست مي‌دهد راضي نيستم و بايد روي اين مشکل براي بازي‌هاي بعد فکري کنيم.
سرمربي ليورپول ا‌دا‌مه‌ داد: ما وقتي يک بر صفر جلو افتاديم براي دقايقي ريتم بازي را از دست داديم و در زدن گل دوم نيز ناکام بوديم. به‌ هر‌ حال بايد از اين پيروزي راضي باشيم و از اين برد درس بگيريم. حريف نيز بازي جنگنده‌اي را به نمايش گذاشت و کاملا مسلط بود.
کلوپ در اين ديدار کوتينيو بهترين بازيکن خود را روي نيمکت ذخيره‌ها قرار داد و از او در اين بازي استفاده نکرد. او همچنين لالانا را نيز روي نيمکت گذاشت و تنها در نيمه دوم از او استفاده کرده تا براي بازي‌هاي ليگ برتر آماده باشد.
سرمربي آلماني درباره اين موضوع گفت: کوتينيو کمي از ناحيه همسترينگ پايش احساس ناراحتي مي‌کرد و به همين خاطر به او استراحت داديم تا شرايط برايش بدتر نشود. براي من مهم است که در بازي بعدي به پيروزي برسيم. من به بازيکني که به استراحت نياز نداشته باشد استراحت نخواهم داد. مطمئن باشيد او به خاطر مصدوميت جزئي که داشت به ميدان نرفت. من مربي تيم هستم و طبيعي است که بايد به فکر سلامت بازيکنانم باشم. خو‌شبختا‌نه ترکيب خوبي در اختيار داريم و بازيکنان خوب و جاه طلبي در تيمم دارم که مي‌توان به تناوب از آنها استفاده کرد. فکر مي‌کنم تجربه بيشتر باعث شود بازيکنانم از اين که هستند بهتر شوند و من فکر مي‌کنم که ليورپول فصل آينده عملکرد به مراتب بهتري داشته باشد.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات