تبلیغات

تاجگردون: آمریکا کدخدای ایران نیست

نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: ما تا زمانی که آمریکا فکر کند کدخدای منطقه است با او سرسازش نخواهیم داشت؛ آمریکا باید بداند که کدخدای غرب و اروپاست و کدخدای منطقه و ایران نیست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)ف منطقه کهگیلویه وبویراحمد غلامرضا تاجگردون در آیین رونمایی از کارنامه دانشگاه علمی کاربردی گچساران 2 با بیان این‌که « این روزها روزهای مبارزه بااستکبار است.» در عین حال خاطرنشان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری نباید بگذاریم مسأله برجام باعث اختلاف در جامعه شود. ما اجازه نخواهیم داد که گفتمان آمریکائی‌ها و غرب بر گفتمان ایرانی‌ها حاکم شود. مقام معظم رهبری تنها اجازه دادند تا درموضوع هسته‌ای در یک مذاکرات عادلانه و یک بده بستان عادلانه وارد شویم. ایشان و تمامی مسئولان نظام تاکید کردند که نباید دشمنی با غرب و آمریکارا فراموش کرد.

وی با بیان این‌که :«مشکل و اختلاف ایران اسلامی با غرب و آمریکا ریشه‌ای تاریخی دارد» ادامه داد: ایران قبل از انقلاب ژاندارم منطقه بود که در راستای برآورده کردن اهداف غرب و آمریکا عمل می‌کرد ولی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به یک ژاندارم سترگ و خستگی‌ناپذیر و قدرت منطقه با رهبری و مدیریت امام خمینی (ره) تبدیل شده است.

وی گفت: بنای مخالفت با استکبار و غرب با پیروزی انقلاب اسلامی در دل تمامی ایرانیان اعم از پیر و جوان شکل گرفته است. با نهیب مقام معظم رهبری در مذاکرات هم شرایط مهیا شد که آمریکا و دیگر قدرت‌های جهان به پای میز مذاکره در برابر ایران بنشینند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: با توجه به تأکید مقام معظم رهبری در خصوص جلوگیری از نفوذ دشمن بعد از اجرای برجام نیز باید به گونه‌ای عمل کرد تا شاهد نفوذ مجدد غرب در ایران نباشیم.

وی با تاکید بر این‌که «ما هرگز خون شهیدان انقلاب اسلامی را فراموش نخواهیم کرد» ادامه داد: ما از هرکشوری که در منطقه به آن ظلم شود حمایت خواهیم کرد.

انتهای پیام

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات