تبلیغات

سارق دستگاه‌هاي عابر بانک را شناسايي کنيد

باشگاه خبرنگاران/ کلاهبردار حرفه اي يوسف آباد که با شکار مالباختگان در پاي خودپرداز و با سوء استفاده از غفلت آنان اقدام به سرقت کارت عابر بانک و برداشت وجه از حساب آنان مي کرد، را شناسايي کنيد.

بيستم مرداماه فردي با مراجعه به کلانتري 125يوسف آباد به مأمورين اعلام نمود : جواني پس از برداشت رمز عابربانک ، به شيوه اي ماهرانه کارت مرا سرقت و در ادامه مبلغ هفت ميليون تومان از آن برداشت کرد .

پرونده در پايگاه سوم پليس آگاهي تهران بزرگ :

با تشکيل پرونده مقدماتي با موضوع کلاهبرداري و به دستور بازپرس شعبه چهاردهم بازپرسي دادسراي ناحيه 6 تهران ، پرونده جهت رسيدگي در اختيار پايگاه سوم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت .

اظهارات مالباخته :

مالباخته پس از حضور در پايگاه سوم پليس آگاهي تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : براي دريافت پول ، به عابربانک شعبه اميرآباد مراجعه کردم . شخصي با استفاده از غفلت اينجانب ، رمز عابربانک مرا برداشته و در ادامه با شگردي خاص کارت مرا سرقت کرد و نهايتا مدعي شد که کارت توسط دستگاه ضبط شده است ؛ در حاليکه قصد داشتم تا فرداي آنروز براي گرفتن کارت به شعبه بک مراجعه کنم ، پس از گذشت يک ساعت و با دريافت پيامک بانکي متوجه شدم که در چندين مرحله مبلغ هفت ميليون تومان از حساب بنده برداشت شده است .

شناسايي تصوير متهم:

با بررسي تصاوير دوربين هاي مداربسته بانکي و تأييد مالباخته ، کارآگاهان موفق به شناسايي تصوير جواني حدودا 35 ساله شدند که به شيوه اي ماهرانه اقدام به سرقت کارت عابربانک مالباخته نموده است ؛ در ادامه ، با بررسي تراکنش مالي حساب عابربانک متعلق به مالباخته ، کارآگاهان موفق به شناسايي دو مغازه طلافروشي در خيابان پيروزي و خيابان کريم خان شدند که اين جوان در دو نوبت اقدام به خريد سکه و طلاجات از آنها کرده بود .

مرکز اطلاع رساني پليس آگاهي تهران بزرگ ، با انتشار اين خبر اعلام کرد : در ادامه رسيدگي به پرونده و به جهت شناسايي و دستگيري متهم پرونده ، دستور انتشار بدون پوشش تصوير بدست آمده از متهم از سوي مقام محترم قضايي صادر شده است ؛ لذا از کليه شهرونداني که موفق به شناسايي تصوير متهم شدند درخواست مي شود تا هرگونه اطلاعات خود در خصوص هويت ، مخفيگاه و يا محل هاي تردد اين شخص را از طريق شماره تماس 21865649 در اختيار کارآگاهان پايگاه سوم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار دهند ؛ همچنين از کليه شکات و مالباختگان ديگر که موفق به شناسايي تصوير متهم شدند نيز دعوت مي شود تا جهت پيگيري شکايت خود به نشاني پايگاه سوم پليس آگاهي تهران بزرگ در سهروردي شمالي - خيابان خرمشهر - ميدان نيلوفر مراجعه نمايند .

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات