تبلیغات

ترکيب جادويي چرم و پارچه

زندگي ايده آل/ وقت آن است که در انتخاب کيف و کفش‌هاي‌تان هم تغييري ايجاد کنيد. نمونه‌هاي چرمي و اغلب‌ تک‌رنگي که در مغازه‌ها موجود هستند را کنار بگذاريد و سراغ کيف و کفش‌هايي برويد که خاص هستند.
تغيير در سليقه ما براي انتخاب لباس‌هاي‌مان، جريان پررنگي است که در سال‌هاي اخير شروع شده؛ حالا اغلب خانم‌ها ترجيح مي‌دهند به جاي خريد از مانتوفروشي‌ها سراغ مزون‌ها بروند و مانتوهايي بخرند که به جاي توليد انبوه به صورت تکي و محدود دوخته مي‌شوند.

حالا در کمد هر خانمي، حداقل يک نمونه از اين مانتوها پيدا مي‌شود. براي شما که به اين جريان پيوستيد، وقت آن است که در کيف و کفش‌هاي‌تان هم تغييري ايجاد کنيد. نمونه‌هاي چرمي و اغلب‌ تک‌رنگي که در مغازه‌ها موجود هستند را کنار بگذاريد و سراغ کيف و کفش‌هايي برويد که هدا اکبري به شما پيشنهاد مي‌کند.

از تار و پود پارچه تا دنياي چرم

هدا اکبري فارغ‌التحصيل رشته مهندسي برق است اما به دليل علاقه زياد به هنر، به طراحي روي آورده و کار شخصي خود را راه اندازي کرده است. کارهاي او جايي براي به هم رسيدن هارموني و لطافت است. رنگ هاي فوق العاده، ردپاي فصل ها، احساس فصل ها، شکوفه ها، گل ها، نقطه ها و خط ها در کنار سادگي و وقار زنانه چيزي است که درکارهاي اين طراح مشهود است .

کيف ها و کفش هايش در عين داشتن قالبي راحت، با ترکيب چرم و پارچه هاي نقش دار، زيبايي چشم نوازي را ايجاد مي کنند. در مجموعه اين طراح، لباس، مانتو و پالتو هم وجود دارد که تکميل کننده کار اوست.

اگر روح لطيفي داريد!

هدا اکبري 34 ساله، 5 سال است که در اين زمينه فعاليت دارد. او مجموعه هايش را تحت عنوان «H&A» عرضه مي‌کند و معتقد است ترکيب رنگ، بافت و طرح در عين رعايت قاعده سادگي، حس لطافت را القا مي کند.

و باز هم از رنگ

در نگاه اول به يک مجموعه، نخستين چيزي که به چشم مي‌خورد، رنگ آن است حتي قبل از اينکه بفهميم طراحي چگونه و با چه کيفيتي بوده، اين رنگ است که جلب‌ توجه مي‌کند. هدا اکبري هم، رنگ‌ها را خوب شناخته و از آنها خيلي خوب در ست‌هايش استفاده کرده است. او مي‌گويد: «در کارهاي من، رنگ هميشه جايگاه ويژه‌اي دارد. استفاده از رنگ‌هاي مختلف در کنار هم و ايجاد هماهنگي بين آنها از ويژگي کارهاي من است که به آنها لطافت مي‌دهد.»

با رنگ‌هايي که چشم‌ها را خيره مي‌کنند و باعث مي‌شوند همه آرزوي داشتن‌شان را بکنند، چطوريد؟ اين يکي از آن نمونه‌هاست که علاوه بر جذاب بودن رنگ، طراحي خاص و جالبي هم دارد. اين کفش خوش‌رنگ جان مي‌دهد براي پاييز.

در يک ظاهر مناسب، هميشه کفش حرف آخر را مي‌زند و به‌اصطلاح تکميل‌کننده مجموعه شماست و اين کفش با طرح ساده، شيک و رنگي که دارد مي‌تواند اين اطمينان را به شما بدهد که در ظاهرتان چيزي کم نداريد.

زرشکي و صورتي در کنار رنگ استخواني کنتراست زيبايي دارند و مکمل زيبايي يکديگر هستند و اصولا در طراحي هر چيزي که به کار مي‌روند مي‌درخشند. شايد شما در لباس‌هاي‌تان کمتر از اين رنگ‌ها استفاده کنيد و يک‌جورهايي از اين ريسک‌‌ها نکنيد اما بياييد و يک‌بار لذت پوشيدن يک ست متفاوت را به ‌خود هديه دهيد.

اين کيف و کفش را هم مي‌شود در يک ‌مهماني دوستانه و غيررسمي استفاده کرد و هم براي خريد رفتن اما براي ‌مهماني‌هاي رسمي مناسب نيست. چرم اين ست به رنگ قهوه اي است که با گل‌هاي روي کفش هماهنگي جالبي ايجاد کرده است. گل‌هاي روي کفش به شما براي انتخاب رنگ لباس‌هاي‌تان کمک مي‌کنند.

جالب‌ترين کيفي که ما ديده‌ايم! شما را نمي‌دانيم. بامزه‌بودن اين کيف به اين است که هر قسمتش يک‌رنگ است. اين کيف با يک بند کوتاه که از چرم خود کيف است، روي دست هاي شما مي‌نشيند. روي آن ترکيبي از پارچه‌هاي گلدار و ساده است اما روي هم رفته بايد وسايل کمي داخل آن بگذاريد. چون با وسايل زياد، شکل فانتزي‌اش را از دست مي‌دهد.

پاييز است و شايد بهتر باشد براي کيف و کفش‌تان سراغ رنگ‌هاي تند و تيزتر برويد. اين کيف و کفش با رنگ استثنايي‌اش، مطمئنا مي‌تواند انتخاب مناسبي باشد؛ کيفي که مي‌توانيد آن را از دسته، دست بگيريد. زرشکي رنگ سال است. چرم اين کيف قهوه‌اي تيره است که هارموني جالبي در کنار رنگ هاي آجري و يشمي دارد. اين ست، ترکيبي از چرم و پارچه‌هاي طرحدار است.

اگر به فکر انتخاب يک کفش زيبا و چشم نواز براي پوشش پاييزي خود هستيد، بهتر است قبل از هرچيزي سراغ اين رنگ برويد. روي اين کفش پارچه‌اي گلدار طراحي شده که رنگ‌آميزي آن با کف کفش هم هماهنگي دارد. حسن اين کفش اين است که شما مي‌توانيد آن را با رنگ‌هاي زيادي ست کنيد. اين کفش تلفيقي از چرم و پارچه طرحدار است. در ضمن رنگ‌آميزي اين کفش براي هماهنگ‌کردن خيلي راحت است. پس اگر مي‌خواهيد پاييزي باشيد اين کفش مي‌تواند با سليقه‌تان جور دربيايد.

موافق يک کيف رسمي و خانمانه براي يک ‌مهماني هستيد؟ اين کيف پيشنهادي طراحي ساده و در عين حال خاصي دارد؛ نه خيلي شلوغ است و نه خيلي معمولي. زنجير طلايي آنکه با نقش‌هاي روي پارچه هماهنگي دارد اگر با جواهرات و ساعت طلايي همراه شود، عالي است. اين کيف براي خرده‌ريزهاي شما در يک ‌مهماني عالي است. يادتان باشد، کيف اين ست رسمي است ولي کفش آن را مي‌توانيد در جاهاي غيررسمي هم بپوشيد.

با کانال تلگرامي آخرين خبر همراه شويد

https://telegram.me/akharinkhabar

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات