تبلیغات

شمار شهداي فلسطيني به 76 نفر رسيد

خبرگزاري صدا و سيما/ 76 فلسطيني از آغاز انتفاضه قدس ( انتفاضه جديد) در کرانه باختري رود اردن و نوار غزه به شهادت رسيده اند .

وزارت بهداشت فلسطين در بيانيه اي اعلام کرد با شهادت مالک طلال الشريف جوان 25 ساله به ضرب گلوله نظاميان صهيونيست درشهر الخليل شمار شهداي فلسطيني از سوم اکتبر ( 11 آبان) تا پنجشبنه شب به 76 تن رسيد که 17 نفر از آنان نوجوان و دو زن هستند .

وزارت بهداشت فلسطين افزود نظاميان اشغالگر در اين مدت 58 فلسطيني را در مناطق مختلف کرانه باختري رود اردن و قدس اشغالي و 17 نفر را در نوار غزه و يک جوان فلسطيني را هم در منطقه نقب در اراضي اشغالي سال 1948 به شهادت رساندند .

به گزارش خبرگزاري سما از رام الله ، وزارت بهداشت فلسطين اعلام کرد با زخمي شدن هفت فلسطيني در شهر هاي الخليل و طولکرم شمار زخمي ها به دست نظاميان اسرائيلي از آغاز زمان انتفاضه قدس به 2379 نفر رسيد که بيشتر آنان در در کرانه باختري رود اردن و قدس اشغالي زخمي شدند .

بر اساس گزارش وزارت بهداشت فلسطيني دست کم 495 نفر از زخمي هاي فلسطيني در کرانه باختري رود اردن و نوار غزه نوجوان هستند که بيشتر آنان به ضرب گلوله هاي جنگي نظاميان اسرائيلي زخمي شدند .

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات