تبلیغات

هم اکنون مي توانيد در اروپا OnePlus X را سفارش دهيد

هم اکنون مي توانيد در اروپا OnePlus X را سفارش دهيد

هم اکنون مي توانيد در اروپا گوشي هوشمند OnePlus X را به طور مستقيم از وبسايت کمپاني آن سفارش دهيد. در حال حاضر مي توانيد مدل Onyx را با قيمتي معادل €۲۶۹ خريداري کنيد. متاسفانه مدل سراميکي اين گوشي هوشمند هنوز براي سفارش موجود نمي باشد. ناگفته نماند که براي خريد اين گوشي هوشمند شما حتما نيازمند دعوتنامه هستيد.

تکفارس/ هم اکنون مي توانيد در اروپا گوشي هوشمند OnePlus X را به طور مستقيم از وبسايت کمپاني آن سفارش دهيد. در حال حاضر مي توانيد مدل Onyx را با قيمتي معادل €۲۶۹ خريداري کنيد. متاسفانه مدل سراميکي اين گوشي هوشمند هنوز براي سفارش موجود نمي باشد. ناگفته نماند که براي خريد اين گوشي هوشمند شما حتما نيازمند دعوتنامه هستيد.

همين امروز از دعوتنامه #OnePlusX خود استفاده کنيد زيرا که در اروپا فروش اين گوشي هوشمند در اين سايت شروع شده است : https://t.co/15G0yY11p8 pic.twitter.com/Yz7oSwxXQb

— OnePlus (@oneplus) November 5, 2015


در ادامه شما را با مشخصات مدل کوچکتر اين گوشي هوشمند آشنا خواهيم ساخت :

صفحه نمايش ۵ اينچي AMOLED با رزولوشن FULL HD

چيپست : Snapdragon 801

حافظه رم : ۳ گيگابايت

حافظه داخلي : ۱۶ گيگابايت

شايد خيلي از شما ها با خود بگوييد که چرا براي خريد اين گوشي هوشمند نياز به دعوت نامه داريم؟! خب در جواب بايد بگويم که اين سوال را بايد از خود کمپاني بپرسيد زيرا که اين کمپاني از اول کار خود نيز به اين شکل گوشي هاي هوشمند خود را به فروش مي رسانده است!

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات