تبلیغات

ايرانپوريان: قولي بابت کسب جام نمي‌دهيم

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 11:47

ايرانپوريان: قولي بابت کسب جام نمي‌دهيم

کاپ/ کاپيتان تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: من به هواداران قول مي دهم در هفته هاي آينده حتما در يکي از برنامه هاي موج فوتبال حضور پيدا کنم.
محمد ايرانپوريان درباره موفقيت تيمش مقابل سايپا اظهار داشت: من فکر مي کنم روندي که تيم ما در پيش گرفته، روند خوبي بوده است. ما از 5 بازي گذشته 3 پيروزي، يک تساوي و يک باخت کسب کرديم که نتايج بدي نيست. با اين حال انتظارات از تراکتورسازي بحق بالا است و وظيفه مان است که هواداران را خوشحال کنيم.
وي ادامه داد: بازي با سايپا يک بازي درگيرانه و سنگين بود. تيم سايپا هم تيم خوبي است وبازي خوبي انجام مي دهد. با اين وجود خداراشکر که بچه ها توانستند که يک پيروزي دلچسب به دست آورند و همه را خوشحال کنند. کاپيتان تراکتورسازي با اشاره به داوري اين مسابقه عنوان کرد: من در زمين نبودم و نمي توانم درباره داوري حرفي بزنم اما فکر مي کنم داوري ها در اين فصل کاملا به ضرر تيم ما بوده است. در بازي هاي قبل هم شرايط به همين شکل بوده، شما ديديد در ديدار با ذوب آهن گل حريف هم خطا و هم آفسايد بود. پنالتي هاي زيادي براي ما گرفته نشده است. با اين وجود اميدوارم شرايط خوبي براي داوري کشور رقم بخورد. ايرانپوريان درباره حاشيه هايي که پيرامون عدم حضورش در برنامه موج فوتبال شبکه سهند پيش آمده، گفت: مطمئنا وقت براي حضور در اين برنامه زياد است. من به هواداران قول مي دهم در هفته هاي آينده حتما در يکي از برنامه هاي موج فوتبال حضور پيدا کنم. ايرانپوريان ضمن بيان اينکه نمي تواند قولي بابت قهرماني تيمش بدهد، بيان داشت: ما اگر همين روند را ادامه دهيم، حتي مي توانيم عنوان قهرماني ليگ را هم به دست آوريم اما واقعا نمي شود در فوتبال قاطعانه صحبت کرد. ما قول مي دهيم براي شادي مردم آذربايجان تلاش کنيم و اميدوارم در بازي هاي آينده بتوانيم نتايج بهتري به دست آوريم. وي درباره اينکه سعيد عباسي گفته درباره مسائل مالي با کاپيتان تيم صحبت کرده، افزود: بله، ايشان با من حرف زدند. من از نزديک شاهد هستم که عباسي تمام سعي و تلاشش را مي کند تا مطالبات بازيکنان را پرداخت کند. همه تيم ها مشکلات مالي دارند و ما هم از اين قاعده مستثني نيستيم. با اين وجود انشاءالله به زودي مشکلات رفع مي شود.

نظر شما

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات