تبلیغات

شاه‌محمدي: قضاوت جهانبازي بسيار ضعيف بود

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 11:50

شاه‌محمدي: قضاوت جهانبازي بسيار ضعيف بود

فارس/ پيشکسوت باشگاه پرسپوليس گفت: داوري ضعيف بازي با ذوب‌آهن و بدشانسي بازيکنان پرسپوليس باعث شد تا مقابل ذوب‌آهن نتوانيم نتيجه خوبي بگيريم. جمشيد شاه‌محمدي در خصوص داوري تيم‌‌هاي فوتبال پرسپوليس و ذوب‌آهن در جام حذفي گفت: به نظر من داوري بازي بسيار ضعيف بود و در چند صحنه به ضرر پرسپوليس و چند بار هم به سود ذوب‌آهن سوت زد و حتي به اشتباه دروازه‌بان پرسپوليس را اخراج کرد تا همه چيز تحت تأثير سوت داور قرار بگيرد.
وي درباره اظهارات سعيد آذري مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن که گفته بود اگر پرسپوليس يازده نفره بازي مي‌کرد ما چهار گل به اين تيم مي‌زديم، اظهار داشت: آذري از اين حرف‌ها زياد مي‌زند، او چون تا به حال فوتبال بازي نکرده نمي‌داند فوتبال چيست و اين صحبت‌ها را مطرح مي‌کند.
پيشکسوت باشگاه پرسپوليس ادامه داد: پرسپوليس اگر مقداري شانس بياورد مي‌تواند جزو دو تيم اول فوتبال ايران باشد، بهترين فوتبال را در حال حاضر پرسپوليس بازي مي‌کند، اما همين تيم ذوب‌آهن را ديديد که هيچ تاکتيکي نداشت و به نظر من تنها تيمي که با تاکتيک فوتبال بازي مي‌کند همين پرسپوليس است.
وي تصريح کرد: مشکل پرسپوليس در خط حمله است و اگر يک مهاجم 6 دانگ و گلزن به اين تيم اضافه شود، مشکلات اين تيم هم تمام خواهد شد.
بازيکن اسبق تيم فوتبال پرسپوليس در مورد ارزيابي‌اش از نحوه عملکرد سرخپوشان چيست؟ گفت: به نظر من بازيکنان پرسپوليس انگيزه بسيار زيادي در بازي با ذوب‌آهن داشتند. در بازي با ذوب‌آهن هم ديديد که چند موقعيت تک به تک به دست آوردند و حتي به تير دروازه هم زدند، با اين همه به نظر من پرسپوليس روز به روز بهتر خواهد شد. در طرف مقابل از ذوب‌آهن چيزي نديدم و آنها تنها به خاطر يک يار اضافه و ارتفاعي که اصفهان از سطح دريا دارد، از نظر نفس بهتر بودند و برخي از بازيکنان پرسپوليس در اواخر بازي از نفس کم آوردند. البته معتقدم که برخي از تعويض‌هاي برانکو اجباري بود و شايد اگر کمي تعويض‌ها ديرتر انجام مي‌شد، روند پرسپوليس هم بهتر مي‌شد.
سرمربي تيم اميد پرسپوليس در پايان درباره وضعيت اين تيم هم خاطرنشان کرد: شرايط تيم که زياد تغيير نکرده و من در اين مدت بر روي افکار بازيکنان کار مي‌کنم چرا که بازيکنان از نظر بدني در شرايط خوبي هستند اما از نظر روحي شرايط خوبي نداشتند. با اين همه روز به روز وضعيت تيم بهتر خواهد شد.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات