تبلیغات

پزشکيان: آنها که مي گويند آمريکا در همه نهادها آدم دارد، اسامي‌شان را بگويند

پزشکيان: آنها که مي گويند آمريکا در همه نهادها آدم دارد، اسامي‌شان را بگويند

خبرآنلاين/ نماينده مردم تبريز در مجلس مي گويد: اگر ادعاي مسلماني داريم، بهتر است بر اساس ظن و گمان حرف نزنيم.

مسعود پزشکيان در واکنش به اين ادعا که در تمام نهادهاي نظام آمريکا نفوذ کرده و آدم دارد، اظهار کرد: افرادي که چنين ادعايي دارند که در نهادهاي نظام شامل دولت و مجلس، جاسوس وجود دارد، اگر چنين کساني را مي شناسند و نگويند و اسامي آن ها را اعلام نکنند، گناه مي کنند! اما اگر نمي شناسند و ظن و گمان آن را دارند، قرآن مي فرمايد: «اي کساني که ايمان آورديد از بسياري از گمان ها بپرهيزيد، چرا که بعضي گمان ها، گناه است».

وي تاکيد کرد: ما مسلمان هستيم و بهتر است بر اساس ظن و گمان حرف نزنيم.

پزشکيان خاطرنشان کرد: هر جايي که اين افراد معتقدند مشکلي وجود دارد بروند اطلاعات خود را در اختيار دستگاههاي مربوطه قرار دهند تا با آن افراد و مجموعه ها برخورد قانوني صورت گيرد نه اينکه اين مسائل را به همه مسئولان و خدمتگذاران تعميم بدهيم.

وي در ادامه با طرح اين سئوال که «اگر نظام بعد از 37 سال اين مشکل را دارد و ما در اين مدت نتوانسته ايم کاري انجام دهيم، پس ما مي خواهيم از چه چيزي محافظت کنيم؟» تصريح کرد: آمريکايي ها در دوران طاغوت، در ايران بودند و مردم به رهبري امام راحل (ره) با انقلاب شان، آن ها را از کشور بيرون کرده و حکومت را به دست گرفته و 37 سال است که توانسته اند، بايستند.

نماينده مردم تبريز در خانه ملت تاکيد کرد: مطرح کردن اين بحث ها نه تنها ناديده گرفتن تلاش نيروهاي خدوم امنيتي کشور است بلکه در جامعه ايجاد بي اعتمادي مي کند و به نوعي تبليغ سوء مديريت در کشور است؛ در حاليکه مديريت تنها به «دولت» بر نمي گردد و به ساختار نيز مربوط است. نظام جمهوري اسلامي 37 سال است با اقتدار جلوي هرگونه نا امني را گرفته است.

پزشکيان خاطرنشان کرد: اگر اين افراد از چيزي مطمئن هستند بايد به مراجع قانوني بگويند و اگر مطمئن نيستند، بايد براي خودشان توجيه شرعي پيدا کنند و از خودشان بپرسند که بر اساس چه توجيهي اينگونه حرف مي زنند و ديگران را متهم مي کنند؟

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات