تبلیغات

۱۰ مدل از بهترين هدفون هاي In-Ear

اگر علاقه مند به موسيقي هستيد پس بدون شک به کيفيت صدايي که وارد گوش‎هايتان مي‎کنيد بسيار اهميت قائل هستيد. کيفيت، شفافيت، بلندي، وضوح، بلوک کردن نويز (نويز کنسلينگ) و … همه عواملي هستند که مي‎توانند وجود يا عدم وجودشان منجر به انتخاب يک مدل خاص از هدفون با برندي خاص شود.

تکفارس/ اگر علاقه مند به موسيقي هستيد پس بدون شک به کيفيت صدايي که وارد گوش‎هايتان مي‎کنيد بسيار اهميت قائل هستيد. کيفيت، شفافيت، بلندي، وضوح، بلوک کردن نويز (نويز کنسلينگ) و … همه عواملي هستند که مي‎توانند وجود يا عدم وجودشان منجر به انتخاب يک مدل خاص از هدفون با برندي خاص شود.

ما به نقل از T3، براي شما ۱۰ مدل از بهترين هدفون‎هاي in-ear (يا تو گوشي) را فراهم کرده ايم تا اگر شما هم مثل ما از کيفيت صداي هدفون‎هاي پيش فرض گوشي خود ناراضي هستيد و قصد داريد هدفوني جديد بخريد؛ ديگر وقت زيادي را صرف تحقيق نکنيد. چراکه ممکن است مطالعه اين مقاله در خريد به شما کمک کند.

البته ابتدا ذکر ۳ نکته ضروري است:

اول اين که قيمت‎ها ممکن است در بازارها و مناطق مختلف متفاوت باشد.

دوم اين که وجود يک Player خوب به همراه سورس (موسيقي) خوب با بيت ريت و کيفيت بالا براي استفاده از حداکثر قدرت هدفون‎هاي زير مورد نياز است و؛

سوم اينکه نحوه قرار گيري هدفون‎ها در ليست زير از هيچ قاعده خاصي بر خوردار نيست و شماره‎ها فقط براي بيان عدد مي‎باشند و نه رتبه.

حال شما را به خواندن اين ليست دعوت مي‎کنيم:

۱)Shure SE425:

اين مدل براي کساني که به شفافيت صدا وسواس خاصي دارند بسيار مناسب مي‎باشد. اين مدل توانايي بلوکه کردن تا ۹۰ درصد از نويزهاي دنياي خارج را داراست که در نتيجه مي‎تواند صدايي بسيار ايزوله را به شما تحويل دهد. اگر چه اين مدل از باطري داخلي برخوردار نيست ولي مي‎تواند کمي ‎هم در نقش يک آمپلي فاير خوب ظاهر شود و با بازتوليد بسيار دقيق صدا، بخش‎هايي از موسيقي که تا به الان برايتان غير قابل شنيدن بوده را توليد کند و صدا را قوت بخشد. اگرچه Shure در طراحي اين مدل ادعاي خاصي ندارد ولي با اين حال، طراحي SE425 زيبا کار شده است. همچنين کابل اين مدل قابل تعويض است و ديگر احتياج نيست که در صورت پارگي کابل، يک هدفون جديد بخريد. بنابراين مي‎شود تا ساليان سال از کيفيت صداي Shure SE425 لذت ببريد.

قيمت: حدود ۲۶۱ دلار

۲)RHA T10i:

اين مدل را مي‎شود يکي از آسان ترين انتخاب‎ها دانست. هدفوني تمام فلزي به همراه فيلترهاي قابل تعويض که کيفيت صداي بسيار خوبي را به شما تحويل مي‎دهد. اگرچه بعضي از مواقع Bass آن خيلي زياد به نظر مي‎رسد ولي با اين حال کيفيت صدا واقعا عاليست. پس اگر عاشق Bass‎ هاي قوي هستيد و زيادي Bass شما را اذيت نمي‎کند؛ اين گزينه مي‎تواند انتخاب مناسبي براي شما باشد. در جعبه اين مدل سرهاي سيليکوني با سايز متفاوت موجود است که همه آن‎ها شما را از لحاظ بلوکه کردن نويز راضي نگه مي‎دارد.

قيمت: ۱۶۱ دلار

۳)NAD Viso HP20:

صدايي با کيفيت، شارپ و بلند با طراحي اي براق و تماما مشکي. اگرچه هنگام قرار گيري در داخل گوش، کمي ‎از کانال‎هاي گوشتان دور جاي ميگيرند ولي باز هم کيفيت صداي بسياري خوب و راضي کننده اي را تحويل مي‎دهد.

قيمت: ۱۴۲ دلار

۴)Klipsch R6i:

دنبال هدفوني راحت هستيد که هنگام قرار گيري در گوش، شما را اذيت نکند؟ Klipsch با طراحي سرهاي سيليکوني اختصاصي خود که حق پتنت آن را هم به نام خودش به ثبت رسانده است، شما را در اين مسير ياري مي‎رساند. سرهاي سيليکوني اين مدل به نحوي طراحي شده اند که به صورت دقيق در کانال‎هاي گوش شما قرار گيرند و از آنجايي که جنس آن‎ها از سيليکون نرم است، از خستگي در استفاده طولاني مدت جلوگيري و در عين حال نويزهاي دنياي بيرون را هم به خوبي بلوک مي‎کنند. کابل‎هاي اين مدل ضد پيچ خوردگي است و يک کنترلر ۳ دکمه اي براي کنترل موسيقي و يک ميکروفون براي برقراري تماس دارد که مي‎توانند بسيار کمک کننده باشند. از لحاظ صدا هم اين هدفون داراي درايورهاي دوگانه با رنج فرکانس بالا است که کيفيت صداي بسيار خوبي را تحويل شما مي‎دهد.

قيمت: ۸۷ دلار

۵)Jabra Rox:

شايد اين مدل يکي از کوچک ترين هدفون‎هاي بي سيم باشد. درون هر يک از گوشي‎هاي اين هدفون يک باطري بسيار کوچک قرار گرفته که توانايي پخش ۶ ساعت موسيقي و ۵ ساعت مکالمه مداوم در تلفن‎هاي همراه شما را دارد. يک جفت آهن ربا هم در گوشي‎ها کار گذاشته شده تا هنگامي‎ که از آن استفاده نمي‎کنيد، گوشي‎ها به هم ديگر متصل شوند و سپس Jabra Rox به صورت اتوماتيک به استندباي مي‎رود تا شارژ باطري مصرف نکند. Jabra براي اين مدل يک اپليکيشن هم در نظر گرفته که با دانلود و استفاده از آن روي گوشي همراه خود مي‎توانيد در تمام مواقع از صداي Dolby Digital قدرتمند بهره ببريد. چه هنگام گوشي دادن به موسيقي باشد و چه هنگام تماشاي يک کليپ بسيار معمولي و بي کيفيت. همچنين اين مدل داراي Digital Signal Processing است که مي‎تواند هنگام مکالمه صداي کاربر را پردازش و انتخاب کند و در نتيجه صداها و نويزهاي پس زمينه را از صداي شما حذف کند.

قيمت: ۱۱۰ دلار

۶)Sennheiser Momentum in-ear:

اين اولين مدل In-Ear کمپاني Sennheiser از نوع Momentum است. اين هدفون که مي‎تواند با تلفن همراه اندرويدي يا آيفوني شما هماهنگ شود تا با کنترلرش آهنگ خود را کنترل کنيد، داراي کيفيت صداي بالا، جزييات زياد در صدا و Bass قوي مي‎باشد. اگرچه ساير مدل‎هاي Sennheiser همگي طراحي يکنواخت و ساده اي دارند، اما اين مدل با تو گوشي‎هاي تماما فلزي قوي در ۲ رنگ قرمز و سياه عرضه مي‎شوند که بسيار زيبا به نظر مي‎رسند. همچنين قرار گيري اين مدل در داخل گوش هم بسيار راحت است و شما را اذيت نخواهد کرد.

قيمت: ۹۹ دلار

۷)Grado G10:

بازار هدفون‎هاي لوکس و تجملاتي روز به روز در حال گسترش است. Grado هم در اين مدل سعي کرده پا به اين دنياي پر فروش نهد. اگرچه طراحي اين مدل فلزي با رنگ سبزش ساده به نظر مي‎رسد اما پوشش متحرک درايورهاي اين مدل به شما اطمينان مي‎دهد که تمامي‎نوت‎هاي موسيقي با حداکثر کيفيت به شما تحويل داده شود. در جعبه اين مدل ۳ سايز از سرهاي سيليکوني وجود دارد که همه آن‎ها براي حداکثر بلوکه کردن نويز، تقويت Bass و قرار گيري راحت در داخل گوش طراحي شده اند. به محض استفاده از سرهاي سيليکوني اين مدل مي‎توانيد به تفاوتشان با سرهاي سيليکوني هدفون‎هاي آيفون پي ببريد!

قيمت: ۴۴۰ دلار

۸)ACS Encore Live!:

اين هدفون‎ها واقعا گران هستند. اما اگر به کيفيت صدايشان گوش دهيم متوجه مي‎شويم که يکي از بهترين‎ها در نوع خود مي‎باشند. طراحي خاص و تغيير داده شده اش اين مدل حس خوبي را هنگام قرارگيري درون گوش به شما القا مي‎کند. کيفيت صدا هم آنقدر عالي است که شما را وارد عصر حديدي از موسيقي شنيداري مي‎کند. همان طور که گفتيم؛ تنها مشکل اين مدل قيمت بسيار بالاي آن مي‎باشد.

قيمت: ۸۲۰ دلار

۹)Bose FreeStyle:

اگرچه محصولات Boss کمتر تجاري و همه پسند هستند ولي قضيه مدل FreeStyle کاملا فرق دارد. Boss که بيشتر به عرضه هدفون‎هاي خاص براي قشري خاص شهرت دارد، در FreeStyle سعي کرده که هر چه بيشتر روي طراحي و رنگ بندي اين هدفون کار کند که بايد بگوييم در اين راه بسيار هم موفق بوده است. اين هدفون به راحتي در گوش قرار مي‎گيرد و علاوه بر اين، همان کيفيت صداي خوب و هميشگي Boss در اين هدفون نيز شنيده مي‎شود. Boss در اين مدل هم از فناوري TriPort خودش استفاده کرده تا حداکثر کيفيت موسيقي را به شما تحويل دهد. به گفته Boss سيم‎هاي اين هدفون هم عمر بسيار طولاني دارند که مي‎توانيد آن‎ها را در کيف زيباي درون جعبه نگه داري کنيد.

قيمت: ۱۲۵ دلار

۱۰)Atomic Floyd Super Darts Titanium + Remote:

از اسم طولاني اش نترسيد چرا که کيفيت صداي آن‎ها واقعا عاليست. در اين هدفون تهويه‎هاي ريزي در انتهاي گوشي‎هاي اين هدفون تعبيه شده است تا جا به جايي بيشتر هوا را ميان درايورهاي ۹ ميلي متري‎اش فراهم کند که در نتيجه کيفيت صدا افزايش محسوسي خواهد کرد. بدنه گوشي‎ها هم از همان تيتانيوم مورد استفاده در صنعت هوا فضا استفاده شده که در نتيجه، علاوه بر سبکي زياد، مقاومت بالايي هم در برابر ضربه دارند. سرهاي سيليکوني اين گوشي هم به راحتي درون گوش قرار مي‎گيرند و نويز را هم بسيار خوب بلوک مي‎کنند. يک کنترلر هم براي کنترل و رد کردن موسيقي در اين هدفون تعبيه شده است.

قيمت: ۲۷۳ دلار

نظرات خود را با ما در ميان بگذاريد.

با کانال تلگرامي آخرين خبر همراه شويد telegram.me/akharinkhabar

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات