تبلیغات

زندي: هرگز از حضور در ايران پشيمان نيستم

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 12:06

زندي: هرگز از حضور در ايران پشيمان نيستم

کاپ/ هافبک سابق تيم ملي فوتبال گفت: از روز گذشته که خبر خداحافظي ام منتشر شد، مردم زيادي نسبت به من لطف داشتند.
فريدون زندي درباره خداحافظي اش از فوتبال، آينده، ورودش به عرصه مربيگري و برخي مسائل ديگر صحبت هايي انجام داد که ماحصل آن را در ادامه مي خوانيد:
*چه شد که بالاخره تصميم به خداحافظي گرفتي؟
ديگر فکر مي کنم وقتش رسيده بود تا به طور رسمي از فوتبال خداحافظي کنم. البته هنوز مي توانستم يکي، دوسال ديگر بازي کنم اما با بررسي همه جوانب تصميم به خداحافظي گرفتم.
*يعني پيشنهادي از تيم هاي ايراني نداشتي؟
وي ادامه داد: من از چند تيم شهرستاني فوتبال ايران پيشنهاد داشتم اما عذرخواهي کردم چون ديگر انگيزه اي براي ادامه فوتبال نداشتم. براي آينده ام برنامه ريزي کرده ام و انشاءالله بتوانم روزهاي خوبي را سپري کنم.
*اين برنامه اي که مي گويي براي آينده داري، چيست؟
روز يکشنبه به آلمان مي روم. زمينه را براي حضورم در کلاس هاي مربيگري فراهم کرده ام. در همان کلاس هايي شرکت مي کنم که وحيد هاشميان شرکت کرد. در مربيگري اهداف زيادي دارم و اميدوارم به اين اهداف دست پيدا کنم. انگيزه زيادي دارم تا مربيگري را اصولي ياد بگيرم و در اين عرصه موفق باشم.
*پس از فوتبال جدا نمي شوي؟
هرگز اينطور نيست. من عشقم فوتبال است و با آن زندگي مي کنم.
*حالا که خداحافظي کرده اي، به يک سوال پاسخ بده، پشيمان نيستي از اينکه به ايران آمدي؟
قطعا اينطور نيست. هرگز از تصميمم درباره بازگشت به فوتبال ايران پشيمان نيستم. اتفاقا حضور در فوتبال ايران برايم خوشايند بود. قطعا دوباره به فوتبال ايران برمي گردم، شايد به عنوان مربي.
*واقعا به دنبال بازگشت هستي؟
همينطور است. خيلي زود برمي گردم.
*حرف خاصي باقي نمانده است؟
از روز گذشته که خبر خداحافظي ام منتشر شد، مردم زيادي نسبت به من لطف داشتند. از همه عزيزان و هواداران تشکر مي کنم، از آنهايي که در اينستاگرام شرمنده ام کردند و يا طور ديگري به من محبت داشتم، ممنونم.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات