تبلیغات

فدرر باخت، نادال از مخمصه گريخت/ علي نيلي در پاريس

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 12:19

فدرر باخت، نادال از مخمصه گريخت/ علي نيلي در پاريس

بانک ورزش/ رقابت‌هاي تنيس مسترز پاريس با پيروزي مدعيان و حذف راجر فدرر در دور سوم پيگيري شد.
نواک جوکوويچ مرد شماره يک جهان و مدافع عنوان قهرماني در ديداري عجيب توانست ژيل سيمون فرانسوي را مغلوب کرده و راهي مرحله يک چهارم نهايي شود. جوکوويچ در ست دوم اين بازي دچار مشکل شد و بارها سرو خود را از دست داد اما در نهايت در حضور تماشاگران فرانسوي به برتري رسيد.
علي نيلي داور نشان طلاي تنيس از کشورمان قضاوت اين ديدار را برعهده داشت. در سال‌هايي که تنيس کشورمان ستاره‌اي در جمع بزرگان اين رشته ندارد، نيلي با حضور در تورنمنت‌هاي معتبر تنيس اين خلا را تا حدودي پر کرده است!
در ديدارهاي ديگر، راجر فدرر پس از قهرماني در تنيس بازل، برابر جان ايزنر آمريکايي قرار گرفت و در 3 ست بازي را واگذار کرد. اندي ماري بريتانيايي هم به آساني حريف بلژيکي‌اش را از پيش روي برداشت تا در يک چهارم نهايي به مصاف ريشار گاسکه فرانسوي برود.
در آخرين ديدار مرحله سوم اما شب گذشته نادال حسابي به زحمت افتاد و حدود 2 و ساعت 30 دقيقه جنگيد تا کوين اندرسون از آفريقاي جنوبي را مغلوب کند. در اين ديدار که ساعت 2:30 بامداد ايران به اتمام رسيد، رافا در ست دوم توانست يک مچ‌پوينت (امتياز نهايي بازي) را مهار کند. نادال اسپانيايي در صورت پيروزي برابر استنيسلاس واورينکا، احتمالا نبردي بزرگ با جوکوويچ در نيمه نهايي خواهد داشت.
برنامه بازي‌هاي يک چهارم نهايي مسترز پاريس را مشاهده مي‌کنيد.
ريشار گاسکه - اندي ماري
داويد فرر - جان ايزنر
نواک جوکوويچ - توماس برديچ
استنيسلاس واورينکا - رافائل نادال

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات