تبلیغات

ميلاد مصدوم نيست و بي‌جهت خط خورد!/ کي‌روش گريه يک جوان را درآورد

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 12:29

ميلاد مصدوم نيست و بي‌جهت خط خورد!/ کي‌روش گريه يک جوان را درآورد

کاپ/ سرپرست تيم فوتبال راه آهن گفت: آقاي کي روش! اگر بازيکني را نمي خواهيد دعوت نکنيد اما اگر دعوت مي کنيد، ديگر اين کارها چيست.
حميد منوچهري در رابطه با خط خوردن ميلاد محمدي از ليست تيم ملي و جانشيني ميثم مجيدي اظهار داشت: ميلاد محمدي هيچ مشکلي براي حضور در تيم ملي ندارد و دچار هيچ مصدوميتي هم نيست. از ديشب که اين خبر را شنيديم، براي خودمان هم سوال است که چطور اين اتفاق رخ داده است. مگر مي شود يک بازيکن جزو بهترين هاي تيم باشد و نامش نيز در ليست تيم ملي بيايد اما به يک باره آخر شب اسمش خط بخورد؟
وي ادامه داد: نمي دانم برنامه ريزي فدراسيون فوتبال به چه صورت است. اين اتفاق قطعا تاثير منفي در روحيه بازيکن جواني مثل ميلاد محمدي مي افتد. آقاي کي روش! اگر بازيکني را نمي خواهيد دعوت نکنيد اما اگر دعوت مي کنيد، ديگر اين کارها چيست. من 15 سال سابقه کار در تيم هاي را دارم و تمام اين راهها را رفته ام.
سرپرست تيم فوتبال راه آهن تصريح کرد: بازيکن زير 23 هنوز از نظر عقلي و ذهني کامل نشده است. وقتي ساعت 9:30 شب در فرودگاه اصفهان اين خبر به ما رسيد، واقعا جو بدي به وجود آمد. او به اميد تيم ملي در بازي ديروز به ميدان رفت و همه ما نيز در اخبار ورزشي وقتي نام او را در ليست ديديم، به ميلاد تبريک گفتيم. شايد مجيدي هم مستعد باشد اما اين کار بسيار اشتباه است.
وي درباره وضعيت ميلاد محمدي بعد از شنيدن خبر گفت: وقتي ميلاد اين خبر را شنيد، بغض کرد و سپس به گريه افتاد. کي روش با اين کار گريه يک بازيکن جوان را درآورد و فکر نمي کنم ديگر حتي در اردوهاي بعدي هم ميلاد محمدي روحيه اي براي بازي کردن داشته باشد.
منوچهري در رابطه با بازي ديروز مقابل سپاهان اذعان داشت: گل اولي که سپاهاني ها به ما زدند، 2 ايراد بزرگ داشت. يکي اينکه روي ابراهيم کريمي از سوي مهدي شريفي خطا شده بود. حتي خود شريفي نيز به اين موضوع اذعان داشت و به ما گفت. ايراد دوم نيز اين بود که بازيکن ما از درد به خودش مي پيچيد اما سپاهاني ها توپ را بيرون نزدند. 2، 3 مورد همينطور بود که ما توپ را بيرون زديم اما سپاهاني ها يادشان رفته بود که همه چيز برد و باخت نيست و بايد مردانگي را نيز رعايت کنند.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات