تبلیغات

فردا، افتتاح نمایشگاه مطبوعات در مصلی

بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری فردا (شنبه 16آبان) با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان روزنامه ها و اصحاب رسانه در مصلای امام خمینی(ره) گشایش می یابد.

خبرگزاری ایرنا:  بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری فردا (شنبه 16آبان) با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان روزنامه ها و اصحاب رسانه در مصلای امام خمینی(ره) گشایش می یابد.

در این رویداد بزرگ رسانه ای کشور بیش از 600رسانه داخلی فعالیت ها و آثار خود را در 567 غرفه به نمایش می گذارند.

در این دوره نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها علاوه بر مطبوعات و رسانه های کشور، موسسات مطبوعاتی، روابط عمومی ها، ادارات ارشاد استان ها، خانه مطبوعات استان ها، مطبوعات و رسانه های استانی ،موسسه خانه کتاب، صندوق اعتباری هنر، کانون های فرهنگی و هنری مساجد و... نیز حضور خواهند داشت.

امسال گروه دین و اندیشه با 27شرکت کننده، فرهنگی و هنری 57، سیاسی و اقتصادی 79، آموزشی و تخصصی 71، عمومی و خانواده 44 و کودک و نوجوان با 7 شرکت کننده در نمایشگاه مطبوعات حضور پیدا کرده اند.

سایر بخش های حاضر در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های امسال موضوعی هستند و به همین منظور موسسات مطبوعاتی 22 شرکت کننده دارند. همچنین بیش از 340 رسانه بخش خصوصی در این رویداد حاضر هستند.

شعار' نقد منصفانه، پاسخ مسئولانه' برای بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها انتخاب شده است.

همچنین با ایجاد غرفه جدید با موضوع موزه مطبوعات قرار است پیشینه مطبوعات کشور در این موزه به تصویر کشیده و دستاوردهای چندین ساله این حوزه را در نمایشگاه به نمایش عمومی بگذارد از این رو این موزه توسط سازمان اسناد و کتابخانه ملی برپا می شود.

*ایجاد غرفه چهره ها و تجربه ها در نمایشگاه

همچنین غرفه جدید با عنوان چهره ها و تجربه ها در نمایشگاه مطبوعات امسال ایجاد خواهد که این غرفه با حضور پیشکسوتان رسانه ای در راستای قدردانی و استفاده از تجربیات آنها بنا شده و در طول برپایی نمایشگاه برنامه هایی را نیز تدارک ببیند.

با تدابیر در نظر گرفته شده و استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات توسط معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فضا برای حضور تمامی رسانه ها با همه طیف ها مهیا شده است.

بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها، 16 تا 22 آبان ماه 94 با شعار نقد منصفانه، پاسخ مسئولانه با حضور موسسات مطبوعاتی، نشریات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می شود.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات