تبلیغات

قاتل فراري را شناسايي کنيد

مهر/ درگيري مستانه در پارک کيانشهر با قتل پسر جوان رنگ خون گرفت؛ پليس با انتشار عکس قاتل فراري از شهروندان درخواست کرد در صورت شناسايي متهم فراري اطلاعات خود را در اختيار اداره دهم پليس آگاهي قرار دهند.
ساعت ۲۳:۰۰ سوم مردادماه و از طريق مرکز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ وقوع يک فقره درگيري منجر به جرح در خيابان ابراهيمي – خيابان قاضي زاده – پارک چمن زار، به کلانتري ۱۵۸ کيانشهر اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتري در محل اعلامي و بررسي هاي اوليه مشخص شد که جواني ۳۲ ساله بنام "بهزاد" ، طي يک نزاع و درگيري مورد اصابت ضربات متعدد چاقو قرار گرفته است که بلافاصله هماهنگي هاي لازم با مرکز اورژانس انجام و شخص مجروح به بيمارستان منتقل شد.

پرونده در اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ

با وجود انجام اقدامات درماني و به علت شدت اصابت ضربات وارد شده، بهزاد فوت مي کند؛ لذا پرونده مقدماتي با موضوع "قتل عمـد" تشکيل شد و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسراي ناحيه ۲۷ تهران، پرونده جهت رسيدگي در اختيار اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت .

اظهارات شاهدان ماجرا

در تحقيقات بعمل آمده از شاهدان صحنه درگيري (دوستان مقتول) آنها عنوان داشتند که جنايت توسط جواني بنام اصغر از اهالي منطقه کيانشهر صورت گرفته است .

آنها در خصوص مشاهدات خود از صحنه درگيري منجر به جنايت به کارآگاهان عنوان داشتند : " يکي از جوانان محل بنام اصغر . م ( متولد ۱۳۶۸ ) در حاليکه به نظر مي رسيد مشروبات الکي مصرف کرده است ، با يک دستگاه خودرو ۲۰۶ سفيد رنگ و بهمراه دو نفر از دوستانش به پارک مراجعه کرده بود که در آنجا با مقتول (بهزاد) درگير شد . اصغر اقدام به فحاشي کردن به مقتول نمود و همين موضوع زمينه آغاز درگيري آنها با يکديگر شد؛ بهزاد نيز با توجه به قدرت بدني بالا ، اصغر را مورد ضرب و شتم قرار داد و اصغر و دوستانش به ناچار از پارک خارج شدند .

پس از گذشت نيم ساعت ، اصغر اينبار بهمراه برادرش اکبر و در حاليکه يک قمه در دست داشت مجددا به پارک مراجعه کرد و بار ديگر با بهزاد درگير شد اما اينبار با قمه، چندين ضربه به بهزاد وارد کرد و زمانيکه بهزاد بر روي زمين افتاد، بهمراه برادرش و با خودرو۲۰۶ سفيد رنگ از محل متواري شدند.

سرهنگ کارآگاه آريا حاجي زاده، معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي تهران بزرگ، در ادامه اعلام اين خبر به خبرنگار مهر گفت: با شناسايي متهم اصلي پرونده، کارآگاهان ضمن شناسايي محل سکونت متهم در منطقه کيانشهر ، به اين محل مراجعه و در تحقيقات خود اطلاع پيدا کردند که متهم بلافاصله پس از ارتکاب جنايت ، از محل سکونت خود متواري شده است .

سرهنگ آريا حاجي زاده در ادامه افزود: با توجه به ادامه رسيدگي به پرونده و براي دستگيري متهم ، دستور انتشار بدون پوشش تصوير متهم از سوي مقام قضايي صادر شده است ؛ لذا از کليه شهرونداني که موفق به شناسايي تصوير متهم شده و اطلاعاتي در خصوص مخفيگاه و يا محل هاي تردد اين شخص دارند درخواست مي شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طريق شماره تماس ۵۱۰۵۵۴۲۶ در اختيار کارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار دهنـد .

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات