تبلیغات

سليماني: ملت ايران طومار نفوذ آمريکا را برمي‌چيند

سليماني: ملت ايران طومار نفوذ آمريکا را برمي‌چيند

فارس/ نماينده تهران در مجلس با بيان اينکه ملت ايران به طور قطع طومار نفوذ آمريکا را برمي‌چيند، گفت: مذاکرات ايران و آمريکا قابل تسّري به هيچ موضوعي نيست.

محمد سليماني نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به هشدارهاي مکرر مقام معظم رهبري درباره نفوذ آمريکا به ايران به بهانه برجام، اظهار داشت: ملت ايران 37 سال است که آمريکا را از در بيرون کرده و حالا آنها مي‌خواهند به بهانه برجام از پنجره وارد ايران شوند.

وي افزود: متاسفانه برخي جريانات سياسي و رسانه‌ها تبديل به جاده صاف‌کن آمريکا براي ورود به کشور شدند و عملاً به آنها گرا مي‌دهند، قواي سه‌گانه، نهادها و همه مسئولان کشور بايد موضوع هشدار رهبر معظم انقلاب درباره نفوذ را جدي بگيرند، مذاکرات تيم ديپلماسي ايران و آمريکا صرفاً درباره مسئله هسته‌اي بود و قابل تسّري به ساير موضوعات نيست.

نماينده تهران در مجلس ادامه داد: از زماني که انقلاب اسلامي به پيروزي رسيد و نظام اسلامي در ايران بر پا شد، آمريکا به دنبال براندازي اين نظام و انقلاب بود.

وي همچنين گفت: تاکنون آنان بيشتر از طريق سخت‌افزاري عليه ايران عمل مي‌کرد مانند انجام انواع و اقسام کودتا، جنگ تحميلي، فتنه 88 و اعمال تحريم‌هاي ظالمانه اقتصادي که در هيچ کدام موفقيتي به دست نياوردند.

سليماني تأکيد کرد: ملت ايران با استقامت و پايداري عملاً تمام توطئه‌هاي افزاري آمريکا را خنثي کرد، الآن تنها راهي که براي آنان باقي مانده نفوذ است که عمدتاً جنبه نرم‌افزاري دارد، در دوران اصلاحات روزنامه‌‌هاي مختلف و رنگيني را راه انداختند که ساختارشکني مي‌کردند و افرادي را به نام روشنفکري پشت تريبون مي‌آوردند و سخنانشان را منتشر مي‌کردند، در مجلس ششم هم صحبت‌هاي ساختارشکنانه انجام مي‌دادند و به دنبال ايجاد حاکميت دوگانه در کشور بودند، اما الآن ديگر نمي‌توانند کار سخت‌افزاري انجام دهند، از اين رو اقدامات‌شان جنبه نرم‌افزاري دارد.

وي در پايان خاطرنشان کرد: امروز آمريکا بيشترين فعاليت‌هايش عليه ايران را از طريق رسانه‌ها انجام مي‌دهد و به تقويت بيشتر رسانه‌ها روي آورده است تا بتوانند به عنوان «خط‌شکن نفوذ» عمل کنند، الان هم با يک حمايت بسيار زياد مالي اقداماتي را شروع کردند ولي بدانند و مطمئن باشند که اين بار هم ملت بزرگ ايران جلوي آنان را خواهند گرفت و نه تنها آنها را از نفوذ به ايران اسلامي مأيوس خواهند کرد بلکه طومار آنها را براي هميشه برخواهد چيد.

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات