تبلیغات

تماشا کنيد/ ويديويي که نشان مي‌دهد سيستم‌عامل تايزن براي همه دستگاه‌ها خواهد بود

تماشا کنيد/ ويديويي که نشان مي‌دهد سيستم‌عامل تايزن براي همه دستگاه‌ها خواهد بود

تايزن؛ سيستم‌عاملي که توسط سامسونگ با شعار سيستم‌عاملي براي همه دستگاه‌ها معرفي خواهد شد. روند تکنولوژي به سمت و سويي است که تمام وسيله‌هاي هوشمند باهم در ارتباط خواهند بود.

ترنجي/ تايزن؛ سيستم‌عاملي که توسط سامسونگ با شعار سيستم‌عاملي براي همه دستگاه‌ها معرفي خواهد شد. روند تکنولوژي به سمت و سويي است که تمام وسيله‌هاي هوشمند باهم در ارتباط خواهند بود. اين ارتباط زماني کامل و رسمي است که همه آن ها در بستري واحد مديريت شوند تا همگام‌سازي بين آن‌ها به‌صورت کامل باشد. بر همين اصل سامسونگ نيز در حال شکل دادن به اکوسيستم اختصاصي خود است. 

همان‌گونه که در ويديو شاهد آن هستيد سامسونگ با تأييد بر روي اينترنت اشيا قصد دارد سيستم عامل تايزن خود را به‌صورت کامل براي تمام گجت هاي هوشمندش بهينه کند. در روز گذشته براي شما از تغيير و تحول اساسي سامسونگ صحبت کرديم و اگر به ياد داشته باشيد گفتيم سامسونگ اگر بخواهد رشد بهتري داشته باشد بايد اکوسيستم اختصاصي خود را شکل دهد. اين روند را سامسونگ قبول کرده و در تلاش است تا سريع‌تر ان را عملي کند. نظر شما چيست؟ به نظر شما يک تغيير و تحول چه مدت طول مي‌کشد تا همه گير شود؟

تماشا کنيد

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات