تبلیغات

مايکروسافت کليد به استراک‌گذاري محتوا در اسکايپ را ايجاد کرد

مايکروسافت کليد به استراک‌گذاري محتوا در اسکايپ را ايجاد کرد

دکمه‌هاي به اشتراک‌گذاري مطالب وب‌سايت‌ها چيز چندان جديدي نيستند، فيس‌بوک، توييتر، گوگل پلاس، Pinterest، سال‌هاست که اين دکمه‌ها را ايجاد کرده‌اند. اين کليدها مي‌تواند کاربران را در به‌اشتراک‌گذاري آسان مطالب مورد علاقه خود در صفحات اجتماعي ياري کنند. مايکروسافت نيز که چندين سال عقب افتاده بود، بالاخره خود را به ديگران رساند و دکمه به اشتراک‌گذاري مطلب را براي اسکايپ طراحي کرد.

خوارزمي/ دکمه‌هاي به اشتراک‌گذاري مطالب وب‌سايت‌ها چيز چندان جديدي نيستند، فيس‌بوک، توييتر، گوگل پلاس، Pinterest، سال‌هاست که اين دکمه‌ها را ايجاد کرده‌اند. اين کليدها مي‌تواند کاربران را در به‌اشتراک‌گذاري آسان مطالب مورد علاقه خود در صفحات اجتماعي ياري کنند. مايکروسافت نيز که چندين سال عقب افتاده بود، بالاخره خود را به ديگران رساند و دکمه به اشتراک‌گذاري مطلب را براي اسکايپ طراحي کرد.

با کليک کردن روي اين کليد مي‌توانيد محتوايي را که مشاهده مي‌کنيد، براي دوستان خود اشتراک بگذاريد و البته پيامي را زير لينک به‌دلخواه بيان نماييد.
مايکروسافت براي اين سرويس يک کد کوتاه را ايجاد کرده که توسعه‌دهندگان مي‌توانند به‌راحتي آن را در وب‌سايت‌هاي خود پياده‌سازي کنند.


در حال حاضر دو وب‌سايت MSN.com و sify.com به اين دکمه مجهز شده‌اند تا بتوانند نحوه کار اين سرويس را به نمايش بگذارند.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات