تبلیغات

کمپاني بوستوني CyPhy پهپادي ساخته که بدون محدوديت زماني در آسمان باقي مي ماند

کمپاني بوستوني CyPhy پهپادي ساخته که بدون محدوديت زماني در آسمان باقي مي ماند

کمپاني بوستوني CyPhy Works به تازگي ورژن تبليغاتي پهپاد PARC خود را عرضه کرده که تا هر زماني که بخواهيد، در آسمان باقي خواهد ماند. پهپاد مذکور، پيش از اين توسط گروه هاي نظامي براي فعاليت هاي جاسوسي به کار مي رفت اما CyPhy Works چندي پيش توانست سرمايه اي کلان جذب کرده و محصول خود را براي استفاده ي تبليغاتي عرضه کند.

ديجياتو/ کمپاني بوستوني CyPhy Works به تازگي ورژن تبليغاتي پهپاد PARC خود را عرضه کرده که تا هر زماني که بخواهيد، در آسمان باقي خواهد ماند. پهپاد مذکور، پيش از اين توسط گروه هاي نظامي براي فعاليت هاي جاسوسي به کار مي رفت اما CyPhy Works چندي پيش توانست سرمايه اي کلان جذب کرده و محصول خود را براي استفاده ي تبليغاتي عرضه کند.

پهپاد PARC مي تواند تا ارتفاغ 500 پايي به پرواز در آيد و به لطف ريزرشته هاي به کار رفته در آن، مي تواند به تبادل اطلاعات و انرژي بپردازد؛ بنابراين عملا هيچ وقت نيازي به فرود آوردن پهپاد مورد نظر نخواهد بود.

بنابر بررسي هاي انجام شده از سوي MIT، ريزرشته ي مذکور اگرچه از يک کابل هدفون باريک تر است اما توانايي هاي درخشاني از خود به جاي مي گذارد. با اين حال، پهپاد PARC از يک باتري جايگزين نيز بهره مي برد تا از رخدادهايي نظير جدا شدن ريزرشته، جلوگيري شود.

با توجه به اين که پهپاد PARC با سيم به شخص کنترل کننده روي زمين متصل و قابليت هاي حرکتي آن محدود است، CyPhy اعتقاد دارد که اين پهپاد براي ارتباطات از راه دور و يا کارهاي اکتشافي مناسب خواهد بود. سازندگان PARC هنوز از زمان عرضه و قيمت گذاري پهپاد سخني به ميان نياورده اند اما مي توان انتظار داشت که بزودي در دسترس عموم قرار بگيرد.

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات