تبلیغات

سامسونگ با دو لپتاپ از سري Ativ Book 9 پا به ميدان گذاشت

سامسونگ با دو لپتاپ از سري Ativ Book 9 پا به ميدان گذاشت

بسياري از کاربران دنبال لپتاپي هستند که سبک، قدرتمند و در عين حال از صفحه نمايش خوبي برخوردار باشد. اگر شما نيز در ميان اين دسته از کاربران هستيد، قطعا به دو محصول جديد کمپاني سامسونگ جذب خواهيد شد. اين کمپاني در صدد عرضه دو لپتاپ جديد خود Ativ Book 9 Spin و Ativ Book 9 Pro به بازار مي باشد.

آي بايت/ بسياري از کاربران دنبال لپتاپي هستند که سبک، قدرتمند و در عين حال از صفحه نمايش خوبي برخوردار باشد. اگر شما نيز در ميان اين دسته از کاربران هستيد، قطعا به دو محصول جديد کمپاني سامسونگ جذب خواهيد شد. اين کمپاني در صدد عرضه دو لپتاپ جديد خود Ativ Book 9 Spin و Ativ Book 9 Pro به بازار مي باشد.

لپتاپ Ativ Book 9 Spin داراي يک لولاي ۳۶۰ درجه مي باشد که به شما اجازه مي دهد به طور ۳۶۰ مانيتور لپتاپ خود را بچرخانيد. اين لپتاپ از صفحه نمايش با رزولوشن ۳۲۰۰ در ۱۸۰۰ بهره مي برد که با توجه به سايز صفحه نمايش ۱۳٫۳ اينچي آن، کيفيت تصوير فوق العاده دارد. در اين محصول از پردازنده Intel Core i7-6500U که يک چيپ دو هسته اي با قابليت Hyper-Threading مي باشد، استفاده شده است. اين پردازنده داراي فرکانس ۲٫۵ GHz بعنوان فرکانس پايه و در حالت Turbo Boost اين فرکانس به ۳٫۱ GHz خواهد رسيد.

لپتاب Ativ Book 9 Pro برادر بزرگتر Ativ Book 9 Spin محسوب مي شود و از لحاظ قدرت عملکرد و قدرت سخت افزاري از Spin به مراتب قوي تر مي باشد. اين لپتاپ داراي صفحه نمايش ۱۵٫۶ مي باشد و پردازنده آن Intel Core i7-6700HQ مي باشد که يک پردازنده ۴ هسته اي با قابليت Hyper-Threading و فرکانس پايه ۲٫۶ GHz و ۳٫۵ GHz در حالت Turbo Boost داراست. رزولوشن صفحه نمايش لمسي اين لپتاپ ۴K مي باشد. اين قطعات سخت افزاري قوي تر، از لحاظ فيزيکي نيز باعث شده است که اين لپتاپ از نسخه Spin سنگين تر باشد. لپتاپ Ativ Book 9 Pro داراي کارت گرافيک انويديا GeForce GTX 950M مي باشد که از ۲ گيگابايت VRAM بهره مي برد.

هر دو لپتاپ مذکور داراي صفحه نمايش با فناوري HDR-enhanced هستند که از تنظيمات contrast و ميزان روشنايي بهينه بهره مي برند. هم چنين اين صفحه نمايش ها داراي يک حالت براي محيط بيرون مي باشند که ميزان روشنايي صفحه تا حد قابل توجهي افزايش پيدا مي کند که در نسخه Spin ميزان روشنايي تا ۷۰۰ nit و در نسخه Pro ميزان روشنايي تا ۵۰۰ nit افزايش پيدا مي کند. هر دو لپتاپ داراي ۸ گيگابايت رم، يک هارد ۲۵۶ گيگابايتي SSD، وب کم ۷۲۰p و راه هاي ارتباطي استاندارد از قبيل Bluetooth 4.1 و ۸۰۲٫۱۱ac Wi-Fi مي باشند.

هر دو لپتاپ Ativ Book 9 Pro و Ativ Book 9 Spin در ماه نوامبر شروع به عرضه خواهند شد. نسخه Pro به قيمت ۱۵۹۹ دلار و نسخه Spin با قيمتي کمي پايين تر و ۱۳۹۹ دلار به بازار خواهند آمد.

هيچ کدام از اين لپتاپ ها قطعا در حوزه لپتاپ هاي ارزان نيستند اما با توجه به قيمت تعيين شده براي آنها، قابليت ها و سخت افزار بسياري قدرتمندي را در اختيار شما قرار خواهند داد و هم چنين با اين لپتاپ ها به هيچ وجه ديگر نگراني يک صفحه نمايش با کيفيت را نخواهيد داشت.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات