تبلیغات

مهران غفوريان: سريال نمي‌سازيم که به مردم توهين کنيم

مهران غفوريان: سريال نمي‌سازيم که به مردم توهين کنيم

ايسنا/ مهران غفوريان که اين روزها با مجموعه «در حاشيه» مهران مديري همکاري دارد و به عنوان يکي از پزشکان متخلف نقش يکي از چهار زنداني را بازي مي‌کند، درباره سري جديد اين مجموعه طنز اظهار کرد: در سري جديد نقش‌ها کمي پخت‌تر و بهتر شده است و ما از تجربيات قسمت اول استفاده مي‌کنيم.

مهران غفوريان درباره‌ي لزوم حمايت مديران تلويزيون از ادامه‌دار بودن کارهاي موفق تلويزيون يادآور شد: صد درصد حمايت مديران از کارهاي موفق تلويزيون مي‌تواند بر ادامه‌دار بودن و کيفيت برنامه‌ها تاثيرگذار باشد. اگر مديري يک برنامه‌ساز را حمايت کند، آن برنامه مي‌تواند ادامه پيدا کند.

وي همچنين درباره‌ي حضور برخي هنرمندان مطرح تلويزيون در شبکه نمايش خانگي اظهار کرد: دليل اينکه برخي از کارگردانان از جمله مهران مديري به نمايش خانگي رفته‌اند و به تلويزيون آمده‌اند، نمي‌دانم چيست، اما به هر حال نمي‌شود کار نکرد؛ هر جا که هر برنامه‌ساز و هنرمندي بتواند کار کند کار مي‌کند.

وي در ادامه در پاسخ به پرسشي درباره‌ي لزوم سعه‌ي صدر و ايستادگي مديران تلويزيون در مقابل فشارهاي بيروني به يک برنامه تلويزيوني، يادآور شد: ما نمي‌آييم سريال بسازيم که به مردم توهين کنيم، قطعا اگر مديري يک برنامه‌ساز و يا هنرمند را حمايت کند آن برنامه مي‌تواند ادامه‌دار باشد.

اين بازيگر طنز همچنين در پاسخ به اين پرسش که آيا براي بازي در سري دوم «در حاشيه» نگراني داشته است؟ توضيح داد: استرس‌ها به ما انتقال داده نمي‌شود و ما در کار استرس نداريم، واقعيت اين است که ما کارمان را انجام مي‌دهيم.

اين بازيگر که قرار است در برنامه سه‌شو به کارگرداني جواد رضويان مجري شود،‌ درباره حضورش در اين برنامه که آيا قرار است در بخش‌هاي نمايشي ايفاي نقش کند‌، اعلام کرد که فقط در اين برنامه مجري خواهد بود.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات