تبلیغات

ماتيچ: غيبت مورينيو غيرعادي است

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 13:11

معيني: اميدوارم هيچ تيمي کرار را جذب نکند/ او تعادل ندارد!

تسنيم/ عضو هيئت مديره باشگاه استقلال گفت: مهدي رحمتي به تيم ما شخصيت خاصي داده و اين موضوع را پرويز مظلومي به خوبي مي‌داند.
مسعود معيني با اشاره به وضعيت تيم فوتبال استقلال اظهار داشت: شرايط بيروني و دروني تيم خوب است. با توجه به جلساتي که برگزار کرديم، مشکلات بازيکنان را زير نظر گرفتيم. دغدغه اصلي بازيکنان مشکلات مالي است که خوشبختانه هفته گذشته 30 درصد قرارداد بازيکنان پرداخت شد. اين اتفاق باعث شد که استقلال به مانند پرسپوليس نمايش خوبي در دربي داشته باشد.
نمي‌دانم چرا بازيکنان فولاد بي‌انگيزه و سردرگم هستند
وي افزود: هميشه پس از دربي پس‌لرزه‌هاي اين بازي را شاهد بوده‌ايم، اما استقلال مقابل تيم بهم ريخته فولاد بازي خوبي را به نمايش گذاشت. استقلال مقابل تيمي بازي کرد که نمي‌دانم سرمربي اين تيم چه اهدافي در سَرش دارد. واقعاً مشخص نيست چرا بازيکنان اين تيم سردرگم و بي‌انگيزه هستند. به نظر مي‌رسد که سرمربي فولاد تمايلي براي ماندن در اين تيم ندارد، در صورتي که فولاد از بازيکنان خوبي بهره مي‌برد.
در خط دفاع مشکلي نداريم
عضو هيئت مديره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: طبق معمول کرار جاسم را در اختيار نداريم و اين بازيکن در تمرينات حضور ندارد، در صورتي که در ميانه ميدان مشکلاتي داريم که بايد برطرف شود. در خط دفاعي با حضور مهدي رحمتي و ارتباطي که با بازيکنان دارد، مشکلي نداريم. اين بازيکن در اين روزها نمايش خيلي خوبي داشته و به تيم کمک کرده است.
رحمتي به استقلال شخصيت داده است
معيني با تمجيد از مهدي رحمتي گفت: رحمتي به تيم شخصيت خاصي داده و اين موضوع را پرويز مظلومي به خوبي مي‌داند. رحمتي با استفاده از روابطي که با بازيکنان دارد، به تيم آرامش داده و حتي در قبال بازيکنان حريف هم اين رفتار را بروز مي‌دهد. اگر دربي را با دقت ديده باشيد، متوجه رفتار خوب رحمتي با بازيکنان پرسپوليس مي‌شويد. اينها مسائلي است که مظلومي را مجاب به استفاده از رحمتي کرده است.
از شکست پرسپوليس ناراحت شدم
«از شکست پرسپوليس ناراحت شدم»، وي با بيان اين جمله اشاره‌اي به شکست پرسپوليس مقابل ذوب‌آهن داشت و تصريح کرد: ديديد که اشتباه دروازه‌بان پرسپوليس چه بلايي سر اين تيم آورد. درست است که کارشناسان داوري به اشتباه داور اشاره کرده‌اند، اما من ابتدا داور را مقصر دانسته و سپس دروازه‌بان پرسپوليس را مقصر مي‌دانم. در استقلال پشت مهدي رحمتي بازيکني به اسم وحيد طالب‌لو حضور دارد. آنها به هيچ عنوان از اين اشتباهات نمي‌کنند. در پرسپوليس، وقتي سوشا مکاني نباشد، دروازه‌بان‌هاي ديگر به خوبي عمل نمي‌کنند، اما در استقلال اين‌طور نيست.
بار حملات استقلال روي دوش خسرو حيدري است
عضو هيئت مديره باشگاه استقلال با بيان اينکه بار حملات استقلال روي دوش خسرو حيدري است، افزود: نمي‌دانم چرا شهباززاده از روزهاي خوب خودش فاصله گرفته است. شهباززاده با وجود اينکه گلي نزد، اما حرکات خوبي در زمين داشت.
بازيکنان خارجي ثمره‌اي نداشته‌اند
«تنها دغدغه من شرايط بازيکنان خارجي است»، معيني با بيان اين جمله عنوان کرد: متأسفم که مبالغ هنگفتي براي بازيکنان خارجي پرداخت مي‌کنيم، ولي ثمره‌اي نداشته‌اند. منظور کرار جاسم است که علاوه بر نداشتن ثمره، به لحاظ تعادل جسماني و رواني مشکل دارد و بايد به مشکلات خود رسيدگي کند. از پروپيچ هم چيزي نديده‌ايم و او کاري نکرده است. اگر من سي‌دي بازي او را تأييد کردم، همان زمان گفتم که شايد در عمل بازيکن چيز ديگري باشد. گويا اين بازيکن به لحاظ شرايط سني و بدني نمي‌تواند هم‌رديف بازيکنان جوان حرکت کند. ريوالدو هم که داستانش را همه مي‌دانند و تنها مگويان است که با انضباط کار کرده و شرايط باشگاه را درک مي‌کند. او از شعور بالايي برخوردار است.
استقلال يکي از شانس‌هاي قهرماني است
وي در پاسخ به اين سؤال که آيا استقلال شخصيت قهرماني دارد يا نه، به تسنيم گفت: سؤال خوبي پرسيديد. بازي‌‌هاي جام حذفي با ليگ تفاوت دارد، چرا که در جام حذفي ممکن است يک تيم ضعيف تيم قوي را از دور رقابت‌ها کنار بگذارد. نظر کادرفني استقلال اين است که تيم در ليگ و جام خذفي تلاش خود را به کار گيرد. من استقلال را يکي از شانس‌هاي قهرماني ليگ مي‌دانم، اما بايد قبول کنيم راه زيادي باقي مانده است. سال گذشته با امير قلعه‌نويي هم فصل را خوب آغاز کرديم، اما در نيم‌فصل دوم به مشکل خورديم.
اميدوارم هيچ تيمي کرار را جذب نکند
عضو هيئت مديره باشگاه استقلال بار ديگر به انتقاد از کرار پرداخت و گفت: در جلسه روز يکشنبه در مورد اين بازيکن تصميم‌گيري مي‌کنيم. مظلومي بايد بتواند ما در حفظ کرار متقاعد کند. مظلومي درخواست کرده که به جاي کرار در نيم‌فصل دوم، بختيار رحماني و اگر اشتباه نکنم سلطاني از تيم گسترش فولاد جذب شوند.
معيني خاطرنشان کرد: به اعتقاد من، کرار در استقلال هيچ جايگاهي نخواهد داشت و اميدوارم هيچ تيمي او را جذب نکند.

نظر شما

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات