تبلیغات

پنجعلي: با اين کارهايشان پرسپوليس را مي‌کشند

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 13:26

پنجعلي: با اين کارهايشان پرسپوليس را مي‌کشند

جام نيوز/ بازيکن سابق پرسپوليس گفت: «اتفاقاتي که امسال براي پرسپوليس مي افتد، ذهن ها را درگير کرده است که چطور اشتباهات تاثير گذار داوري عليه پرسپوليس و همه در بازي هاي مهم بوده است.»
محمد پنجعلي پيشکسوت باشگاه پرسپوليس در خصوص اتفاقات داوري روز گذشته بازي پرسپوليس و ذوب آهن اظهار داشت: «در صحنه اي که در دقيقه 23 بازي رخ داد، همه تماشاگران و بيننده هاي تلويزيوني شاهد بودند که هيچ اتفاقي نيفتاد، اما چطور داور بازي اين صحنه را نديده است، جاي سوال دارد. از نظر من سازمان ليگ تکليف تيم ها را مشحص کند و تيم قهرمان و تيم هايي که بايد به آسيا بروند را اعلام کند تا بقيه تيم ها تکليف خودشان را بدانند.»
وي ادامه داد: «اتفاقاتي که امسال براي پرسپوليس مي افتد، ذهن ها را درگير کرده است که چطور اشتباهات داوري عليه پرسپوليس و همه در بازي هاي مهم و اشتباهات تاثير گذار بوده است. من به عنوان يک آدم ورزشي به اين مسائل شک مي کنم، چطور توقع دارند مردم به اين مسائل حساس نشوند؟»
پيشکسوت باشگاه پرسپوليس در مورد وضعيت اين فصل اين تيم افزود: «آقايان با اين کارهايشان پرسپوليس را مي کشند و زماني که پرسپوليس بميرد، فوتبال ايران مرده است و کاري نکنند که عشق مردم کشته شود. پرسپوليس يکي از پرطرفدارترين باشگاه هاي آسيا محسوب مي شود و همين الان هم ميزان هواداران اين تيم که به ورزشگاه مي آيند بيشتر از تيم هاي ديگر است و با اين رفتارها هواداران اين تيم نيز با ورزشگاه ها قهر مي کنند.»
پنجعلي در پايان گفت: «از ديروز هواداران زيادي با بزرگان باشگاه تماس مي گيرند که به اين مسائل رسيدگي شود و پرسپوليس هم برنامه هايي براي اين منظور دارد. ما مسئول هستيم که جواب هواداران را بدهيم و با اين رفتارهايي که عليه پرسپوليس صورت مي گيرد، به پرسپوليس و هوادارانش توهين مي شود.»

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات