تبلیغات

اطلاعيه جديد خانواده نوروزي/ به ما ثابت کرديد هادي عزيز فراموش نمي‌شود

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 13:32

اطلاعيه جديد خانواده نوروزي/ به ما ثابت کرديد هادي عزيز فراموش نمي‌شود

بانک ورزش/ خانواده هادي نوروزي از حضور گسترده مردم، ورزشکاران، مسوولان و رسانه ها در مراسم چهلمين روز درگذشت کاپيتان فقيد پرسپوليس تشکر کردند.
در اطلاعيه خانواده نوروزي آمده است: 36 روز در فراق هادي عزيزمان سوختيم و ساختيم و در تمامي اين روزها هواداران و مردم را کنار خود ديديم و دانستيم که چه ملت با مهر و محبتي داريم. سي و شش روز گذشت و ما براي انکه دوستداران هادي در وسط هفته براي سفر از شهرستان هاي دور به کپورچال با مشکلاتي مواجه نباشند با پيشنهاد دوستان و اشنايان ترجيح داديم مراسم چهلمين روز درگذشت هادي عزيز را در سي و ششمين روز سفر ابديش برگزار کنيم. مراسمي که هواداران و مردم عزيزمان با حضور گسترده و چند هزار نفري خود به ان رنگ و بوي عشق و غم داده بودند. هواداراني که از تهران و شهرستان هاي دور امدند و مردم شهرستان بابل و شهرها و روستاهاي اطراف که باز هم ما را شرمنده خود کردند. از همه ممنونيم. از تمام هواداران قرمز، آبي و ساير هواداران فوتبال و ورزشکاران کليه رشته ها تشکر مي کنيم. از بزرگان فوتبال ايران و اسطوره هايي مثل اقايان پروين و عابدزاده که قدم رنجه کردند و با اشک هاي خود نشان دادند که در سوگ درگذشت شاگرد قديمي شان چه در دل شان مي گذرد. از همه فوتباليست ها و کشتي گيران قهرمان که با حصور بر سر مزار هادي عزيز بار ديگر به ما تسلي خاطر دادند بي نهايت سپاسگزاريم.
ممنونيم از مديريت باشگاه پرسپوليس که باز هم در کنار اين خانواده عزادار بودند. از فرماندار و شهردار بابل و معاونين شان، اعضاي محترم شوراي شهر و نيروي انتظامي و اورژانس شهرستان بابل که علاوه بر حضورشان در امر برگزاري اين مراسم ما را همراهي کردند صميمانه تشکر مي کنيم. از مديرکل ورزش و جوانان استان و رياست هيات فوتبال استان مازندران که امدند و براي اباد کردن پروژه فوتبالي "هادي گل"برنامه ريزي کردند سپاسگزاريم و از مسوولان شهرداري و شوراي شهر که يک ميدان و بلوار را به نام هادي نوروزي نامگداري کردند تا ياد و خاطره عزيز سفر کرده مان جاودانه شود بايد تقدير و تشکر کنيم که همت کرده و از اين اقدام ماندگار رونمايي کردند. ممنونيم از رسانه هاي استاني و کشوري و رسانه ملي که در تمامي اين روزها و مراسم چهلم به ياد ما و هادي همه بودند. از معاونين استانداري مازندران که قدم رنجه کردند و مديريت، مربيان و ورزشکاران تيم خونه به خونه که باز هم ما را تنها نگذاشتند نيز بايد تشکر کنيم و واقعا نمي دانيم از اهالي با محبت روستاي کپورچال چگونه و با چه زباني تشکر کنيم که همچون ما گريستند و نه تنها از اين همه رفت و امد گسترده به کپورچال خم به ابرو نياوردند بلکه در تمامي مراسم ها باني و برگزارکننده بودند و شب و روز تلاش کردند تا اين مراسم ها هر بار با نظم بهتر و شکوه بيشتر برگزار شود.
ممنونيم از همه هواداران، ورزشکاران و مسوولان، باشگاهها و ارگان هايي که با مصاحبه و ارسال پيام يا به طرق ديگر با ما ابراز همدردي کردند. به ما ثابت کرديد هادي عزيز را فراموش نمي کنيد و يادش را هميشه زنده نگه خواهيد داشت. خاک پايتان سرمه چشم هايمان. آرزوي ما سربلندي و سلامتي همه شما مردم نيک ايران زمين است. دعا کنيد روزي بتوانيم ذره اي هم که شده اين همراهي و همدلي ها را پاسخ دهيم.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات